Palac-Mortegi06
Edyta Nowicka
10/07/2019

Pałac Mortęgi Hotel & SPA ****: Zapraszamy do naszej bajki

Niezwykłe miejsce na Warmii przyciągnie Was niezwykłym położeniem. Zachwyci stylowym designer i fantastyczną obsługą.

Uwiedzie pyszną tradycyjną kuchnią. I rozkocha wszechobecną naturą! Zajrzyjcie do Pałacu Mortęgi, a my gwarantujemy, że będziecie tam wracać wiele razy!

Zapraszamy na szereg wydarzeń kulturalnych. Począwszy od koncertu genialnej rodzimej artystki, Hanny Banaszak, który odbywa się już w ten weekend (mamy jeszcze wolne pokoje!), hiszpański wieczór winny z Sommelierem (19.07) po SPA dla dwojga, dla przyjaciółek, czy jego męskie oblicze z whisky & spirit, które pozwoli zrelaksować się i miło spędzić czas, po wydarzenie dla entuzjastów naszej polskiej historii czyli rocznicy Bitwy pod Grunwaldem. I dużo dużo więcej.

Gwarantujemy wspaniale spędzony czas, lokalne pyszności oraz wrażenia, których Państwo długo nie zapomną.

Zapraszamy! Po więcej informacji zajrzyjcie tu: www.palacmortegi.pl.

Palac-Mortegi06
Palac-Mortegi06

Komentarze Dodaj komentarz (2)

  1. Izabela 16/07/2019 11:58

    CytujSkomentuj

    Ciekawią mnie te ich lokalne wina i piwa. Takie smaczki zawsze są fajnym i miłym dodatkiem do całego onturażu pobytowego. Wygląda bardzo ciekawie, to raczej nowość na mapie pałącowych hoteli. Warto chyba sprawdzić ;)

  2. Sylwia 16/07/2019 14:57

    CytujSkomentuj

    Trochę w szczerym polu na mapie ten pałac tak wyglada ;) Ale to oczywiście zaleta nie wada, żeby sobie tak wyskoczyć z miasta i odpocząć w otoczeniu przyrody. To relaksuje najlepiej i najszybciej, natura, której w miastach coraz mniej niestety…

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.