ikona
Dagna Starowieyska
09/11/2012

Zodiakalne dopasowanie?

Wyrafinowany Byk, Lew-zdobywca, a może uduchowiona Ryba? Portal C-Date.pl sprawdza, na jakie łóżkowo-zodiakalne konfiguracje mamy szansę w sieci

Astrologia zakłada, że istnieje zależność między położeniem ciał niebieskich a losem poszczególnych ludzi. A jak to się ma do ciał ziemskich? Rządzą nimi cztery żywioły, które determinują pewne cechy charakteru, i temperament, również seksualny. Ogień decyduje o naturze Barana, Lwa i Strzelca; znakami Ziemi są Byk, Panna i Koziorożec. Na drugim biegunie mamy Wodę (Rak, Skorpion i Ryby) oraz Powietrze (Bliźnięta, Waga i Wodnik). Znaki ziemskie to racjonaliści, twardo stąpający po ziemi. Z kolei osoby z żywiołu ognia to ekstrawertycy, pełni energii, urodzeni przywódcy. Znaki powietrza są ciekawe świata, wszechstronne i nastawione na zmiany. Woda to empatyczni indywidualiści, pokojowo nastawieni do innych. Podobno najlepsze połączenie to znaki ziemi i wody, za to nie powinno się ryzykować łącząc przeciwstawne żywioły (np. ogień i woda). Wygląda na to, że trzeba uważać z kim się flirtuje, by nie stworzyć mieszanki wybuchowej.

Internet cały płonie
Powszechna opinia, że ognisty żywioł ma niesamowity temperament seksualny sprawdza się w… statystyce użytkowników portalu C-Date.pl. Jeżeli pragniesz emocji i gorącej temperatury zajrzyj na w/w serwis – tam rządzi ogień. Wśród wszystkich użytkowników znaki ognia stanowią prawie 1/3 społeczności (28%). Natomiast na czoło stawki wśród 12 zodiakalnych osobowości wysuwa się, rzecz jasna, „Król Lew”. Wynika to zapewne z faktu, że to zdecydowanie najbardziej energiczny seksualnie gwiezdny na znak. Panowie to seksualni zdobywcy, którzy lubią dominować w łóżku. Co ciekawe, uwielbiają zaciągać swoje partnerki przed lustro, by móc dodatkowo cieszyć się erotycznymi doznaniami. Lubią też, gdy partnerka ma zmysłową, koronkową bieliznę. Drapieżne Lwice z kolei najbardziej podnieca obserwowanie przyjemności u swego mężczyzny, nie mają także problemów by wspiąć się na szczyty erotycznej rozkoszy. Zaraz za Lwami ustawiają się Byki, co tylko potwierdza dominacje ognistego żywiołu. Są to kochankowie idealni – uwielbiają długą grę wstępną, zaś panie spod tego znaku lubią ciągłe zmiany i urozmaicenia w seksie.

Na zodiakalnych łowach w sieci
Co jeżeli pragniemy konkretu i marzy nam się nawiązanie relacji z wybraną zodiakalną osobowością? Nic prostszego. Znaki zodiaku są jedną z podstawowych informacji na c-datowym profilu i mogą być brane pod uwagę jako kryterium wyszukiwania. Dodatkowo szansę na ekscytujące erotyczne tete-a-tete zwiększa przejrzysty i wyjątkowo funkcjonalny system skojarzeniowy portalu, który dobierze partnera idealnie odpowiadającego naszym potrzebom i wymaganiom. Można powiedzieć, że na C-Date.pl braknie tchu (żywioł powietrza ma najmniejszą reprezentacją w serwisie – 18%). To zapewne od wszystkich czekających tam na nas emocji.

ikona
ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.