Ikona-For Your Beauty płytki do czyszczenia pędzli-dwa kolory
Kalina Samek
10/04/2017

For Your Beauty: wiosenne nowości z Rossmana

Zastanawiasz się nad uzupełnieniem braków w swojej kosmetyczce? Rossmann ma dla wszystkich kobiet ciekawych nowinek kosmetycznych nowe, interesujące produkty, które wzbogacą toaletkę każdej przedstawicielki płci pięknej

For Your Beauty płytka do czyszczenia pędzli


To innowacyjne narzędzie do regularnego, szybkiego i łatwego czyszczenia pędzli. Resztki makijażu, komórki skóry, cząsteczki brudu i bakterie gromadzą się na pędzlach używanych do aplikacji makijażu, dlatego ważne jest, by regularnie je czyścić. Nie tylko zadbamy o delikatną i wrażliwą skórę twarzy, ale także zachowamy ulubione pędzle w dobrej kondycji przez długi czas. Dzięki trzem różnym teksturom powierzchni płytka umożliwia stopniowe, skuteczne czyszczenie najróżniejszych pędzli kosmetycznych. Antypoślizgowy silikon i uchwyt z tyłu sprawiają, że płytka dobrze leży w dłoni, a korzystanie z niej jest łatwe i wygodne. Jak jej używać? Zwilż pędzel i nałóż na niego odpowiedni płyn lub żel do mycia. Przesuwaj i obracaj go na grubych pęczkach, by, w pierwszej kolejności, pozbyć się największych zanieczyszczeń. Następnie, na rowkowanej teksturze, szybko i łatwo można wypłukać pędzel pod bieżącą wodą. Do szczególnie dokładnego czyszczenia można wykorzystać drobne pęczki, które wnikają we włosie pędzla. Po umyciu należy odcisnąć z pędzli wodę, przeciągając je w kierunku czubka przez specjalne, okrągłe wyżłobienia. Na koniec odłożyć na płasko do całkowitego wyschnięcia. Cena: 12,99 zł / 1 szt.

For Your Beauty kula do masażu wellness


Kula do masażu, która obraca się o 360 stopni doskonale nadaje się do odprężającego masażu  i rozluźnienia naprężonych mięśni. Obudowa z wkładką silikonową umożliwia pewny chwyt. Nadaje się z do stosowania z olejkami do masażu i można ją napełnić dowolnym olejkiem przez otwór w tylnej części. Cena: 15,49 zł / 1szt.

For Your Beauty silikonowa myjka do twarzy


Dobroczynny masaż i delikatne oczyszczenie. Delikatne włókna peelingu łagodnie usuwają martwe cząstki naskórka, podczas gdy wypustki masujące zapewniają pobudzający ukrwienie masaż twarzy. Porada od profesjonalisty: najpierw nawilż twarz, następnie wykonuj myjką ruchy okrężne na skórze. Optymalne rezultaty uzyskuje się w połączeniu z produktem do oczyszczania skóry. Cena: 4.99 zł / 1 szt.

For Your Beauty przyrząd do czyszczenia szczotek do włosów


To idealne narzędzie do czyszczenia szczotek poduszkowych. Metalowe pazurki, zgięte niczym grabie, pozwalają wygodnie usuwać luźne włosy ze szczotki i sprawiają, że dzięki temu wygląda jak nowa. Metalowe pazurki są wykonane ze stali nierdzewnej. Przyrząd jest niewielkich rozmiarów więc z łatwością zmieści się w każdej kosmetyczce. Cena: 7,99 zł / 1 szt.

Więcej nowości z drogerii Rossmann znajdziesz pod tym linkiem.

http://www.eksmagazyn.pl/wp-content/uploads/2017/04/For-Your-Beauty-płytka-do-czyszczenia-pędzli_4.jpg
Ikona-For Your Beauty płytki do czyszczenia pędzli-dwa kolory
Ikona-For Your Beauty płytki do czyszczenia pędzli-dwa kolory

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 08/06/2018 07:53

    CytujSkomentuj

    Bardzo lubię Rossmanna za umiarkowane ceny i dobra jakość

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.