stopy_ikona_cuccio
Ela Prochowicz
13/12/2013

Zabieg Detox Soak

Proces oczyszczania zaczyna się od stóp. Prezentujemy zabieg Detox Soak sygnowany przez markę Cuccio oferującą szeroką gamę wyjątkowych kosmetyków do ciała, dłoni i paznokci

Zabieg DETOX SOAK łączy tradycyjną mądrość Wschodu ze współczesnym stylem życia. DETOX SOAK to skuteczny sposób pozbycia się niechcianych związków z organizmu. Zabieg polega na usunięciu toksyn podczas kąpieli stóp w specjalnie przygotowanej wodzie z preparatem DETOX SOAK i wykonaniu masażu stóp. Podczas zabiegu wytrącają się w wodzie różnokolorowe osady w zależności od tego jakie toksyny zostały wydalone z organizmu.


Krok 1: Zdezynfekuj swoje dłonie i stopy klientki żelem antybakteryjnym. Wypełnij misę ciepłą wodą. Następnie otwórz małą paczkę z siarczanem magnezu (paczka z białym proszkiem) i dodaj do wody.

Krok 2: Dodaj dużą tabletkę musującą DETOX SOAK do wody. Zanurz stopy w wodzie.

Krok 3: Moczyć stopy w przygotowanej wodzie przez 15 minut, relaksując się przy tym…

Krok 4: Po zakończeniu kąpieli stóp spłucz nogi czystą wodą i osusz stopy ręcznikiem. Wykonaj masaż SOMATOLOGY używając serum DETOX SOAK.


Masaż Somatology:
1. Zacznij masaż od kostki ku górze, wzdłuż i wokół łydki; 
2. Skręć nogę do wewnątrz, za pomocą ruchów w górę i w dół wykonaj masaż powierzchniowy mięśni łydek, kierując do obszaru stopy;
3. Wykonaj masaż na podeszwach stóp według instrukcji:
4. Delikatnie wypchnij palce ruchem w dół, rozciągając stopy;
5. Powtarzaj ruchy, a następnie zastosuj ruchy okrężne w okolicy kostek;
6. Kontynuuj okrężnymi ruchami wokół stopy, z powrotem pod  kątem w dół do obszaru pięty, powtórz kroki od 1 do 6 tyle razy na ile wystarczy czasu.

Czas trwania zabiegu DETOX SOAK: ok. 30/45 minut. Więcej informacji – www.cuccio.pl
Cuccio Naturale to wyjątkowe kosmetyki do ciała, dłoni i paznokci, które zostały stworzone w Toskanii. Wszystkie produkty zostały wyprodukowane z najlepszych jakościowo aktywnych składników i dodatkowo wzbogacone w ekstrakty pochodzenia naturalnego. W ofercie Cuccio Naturale znajdziemy miedzy innymi: masło do ciała, peelingi, olejki, serum, masło do dłoni, kulki do manicure, aromatyczne liście wodne oraz wiele innych produktów. Kosmetyki do pielęgnacji ciała, dłoni oraz paznokci skierowane są do najbardziej wymagających kobiet, idealnie nadają się do gabinetów SPA, jak również do domowego użytku. Maja za zadanie pielęgnować skórę, walczyć z oznakami upływającego czasu oraz wzmocnić naturalne paznokcie. Cuccio Naturale produkuje również doskonalej jakości lakiery do paznokci z technologia Triple-Pigmentation potrójnej pigmentacji.

stopy_ikona_cuccio
stopy_ikona_cuccio

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.