SilverSensation
"Silver Sensation" - nowa forma, zabawna treść
JJ
29/09/2010

Łyżeczki Silver Sensation

Podjadanie deseru, oblizywanie, stukanie po ściankach naczynia – o tych wszystkich niezbyt kulturalnych nawykach przy stole przypominają łyżeczki „Silver Sensation” zaprojektowane przez projektantkę Ezgi Turksoy

Limitowana kolekcja 50 zestawów ręcznie robionych srebrnych sztućców z eleganckim matowym wykończeniem powstała w Wielkiej Brytanii. Kształt każdej z łyżek został wyolbrzymiony, by cieszyć właścicieli nowymi doznaniami w zetknięciu się z – wydawałoby się – dobrze znanym elementem zastawy stołowej.

Projektantka przygląda się brzydkim i nieostrożnym zachowaniom, a potem w żartobliwy, lekko prowokacyjny sposób przekłada je w formę łyżeczek. Każda z nich ma swoją specyficzną nazwę. „Bite” wygląda jakby przed chwilą ktoś zatopił w niej zęby, a zdjęcia z sesji reklamowej nie pozostawiają wątpliwości, co grozi osobie, która przejawia tego typu  skłonności. Długi trzonek łyżeczki „Steal” to odbicie niepohamowanego łakomstwa, sprawiającego, że nie cofamy się przed podjadaniem z talerza sąsiada, a „Share” przypomina o zwyczaju dzielenia się potrawami w restauracjach.

Kolekcję „Silver Sensation” można zamówić poprzez stronę projektantki.
To zestaw, który redaktorki „Eksa” chętnie widziałaby wśród sterty ewentualnych prezentów ślubnych. Miny gości, którym wręczonoby łyżki do skonsumowania, dajmy na to, budyniu waniliowego – bezcenne.
www.ezgiturksoy.com

SilverSensation
SilverSensation

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.