Biżuterniczka projektu Agnieszki Wiczuk_fot.Wojtek Gadomski
Julia Nieznalska
26/04/2013

Biżuterniczka

Biżuterniczka to nowy pomysł na dekorację wnętrza za pomocą bliskich nam przedmiotów.
Agnieszka Wiczuk, projektantka Biżuterniczki pomyślała zarówno o aspekcie funkcjonalnym swojego produktu, jak i estetycznym

Miejsca, które szczególnie ważne są dla każdej kobiety, to oczywiście łazienka, garderoba, sypialnia. Tam właśnie spędzamy najwięcej czasu – szykujemy się do każdego wyjścia. Przeważnie tam również znajduje się nasza garderoba, biżuteria i inne dodatki. Takie miejsca można porównać do kobiecego buduaru. Właśnie takie wnętrze powinno być przystosowane do naszych potrzeb pod względem funkcjonalnym oraz estetycznym.

Oryginalnym dodatkiem wystroju kobiecego wnętrza, zarówno łazienki, sypialni, jak i garderoby może stać się biżuterniczka czyli ekspozytor biżuterii, na którym możemy zawiesić w jednym miejscu zarówno kolczyki, łańcuszki i pierścionki. Biżuteria się nie plącze, nie miesza, jest w każdej chwili pod ręką i w zasięgu naszego wzroku. Umieszczona może zostać tam, gdzie najczęściej dobieramy biżuteryjne dodatki i potrzebujemy jej najbardziej. Zarówno jedna biżuterniczka, jak i kilka naklejonych na ścianie lub lustrze mogą tworzyć niepowtarzalną kompozycję złożoną z naszych ulubionych dodatków.

Biżuterniczka projektu Agnieszki Wiczuk_fot.Wojtek Gadomski
Biżuterniczka projektu Agnieszki Wiczuk_fot.Wojtek Gadomski

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 02/08/2018 08:58

    CytujSkomentuj

    Bardzo przydatny gadżet, zwłaszcza jeśli ktoraś pani nosi dużo łańcuszków. No i sam przedmiot wygląda pieknie, jak jest obwieszony naszymi skarbami ;) podeślę pomysł koleżance, która bardoz lubi biżuterię i dużo jej nosi i bardzo często zmienia a ciągle jej sie coś zwija i skręca w szkatułce. Może to jej coś ułatwi :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.