2Hoover_Artykul_sponsorowany_Czym jest technologia mulicyklonowa w odkurzaczu_red
Kalina Samek
22/04/2016

Odetchnij z ulgą – multicyklonowa technologia w odkurzaczu

Z pewnością nie miałaś okazji poznać Xaviera, Maxa, Diego czy Raymonda. Takie imiona noszą jedne z najsilniejszych cyklonów, które w ciągu ostatnich lat nawiedziły Ziemię. Istnieje jednak jeden potężny i zarazem delikatny cyklon, a dokładnie multicyklon – bezpiecznie zamknięty w odkurzaczu walczy z kurzem i alergią. Poznaj go i przeznacz 50% czasu mniej na odkurzanie

Do walki z alergenami, szczególnie kurzem, niezbędne jest regularne sprzątanie i wietrzenie pomieszczeń. Odkurzacz staje się do tego niezbędnym pomocnikiem. Wiedział o tym już na początku XX wieku James Murray Spangler, który wymyślił pierwszy odkurzacz znany później pod marką Hoover. Wynalazca cierpiał na astmę i dlatego tak dobrze rozumiał potrzeby osób zmagających się z alergiami.

Rewolucja multicyklonowa – AIRVOLUTION

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu technologii multicyklonowej – Xarion Pro Allergy Care – odkurzacz Hoover jest idealny dla szczególnie wymagających użytkowników. Na czym polega technologia multicyklonowa? Nawet najmniejsze drobinki kurzu są oddzielane od dużych zanieczyszczeń, dlatego nie zapychają zbiornika, a tym samym nie ograniczają mocy ssania, która utrzymuje się na stałym i maksymalnym poziomie. System multicyklonowy Airvolution to niezastąpione narzędzie wspierające w codziennej walce z zanieczyszczeniami zarówno lokatorów funkcjonalnych kawalerek, jak i mieszkań oraz domów o większych powierzchniach.

Odkurzacz jak żywe srebro

Odkurzacz Hoover to dosłownie żywe srebro. W jego zbiorniku znajdują się powłoki z bakteriobójczymi aktywnymi jonami srebra ograniczające rozwój drobnoustrojów.
Ponadto zastosowanie podwójnego systemu filtracji HEPA – wlotowego przed silnikiem i wylotowego – pozwala maksymalnie oczyścić powietrze z zanieczyszczeń. Poziom reemisji kurzu w tym modelu osiągnął najwyższe normy w klasie A, czyli 0,02 %. Reemisja kurzu to określenie oznaczające stosunek procentowy, z dokładnością do 2 miejsc po przecinku, liczby wszystkich cząstek kurzu o wielkości 0,3-10 μm, które emituje odkurzacz, do liczby wszystkich cząstek kurzu tego samego rzędu wielkości zasysanych do otworu wlotowego z określonej ilości kurzu o wielkości cząstek tego samego rzędu. Upraszczając – reemisja kurzu świadczy o tym, jak czyste jest powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz, dlatego wybierając nowy sprzęt, warto zwrócić szczególną uwagę na ten parametr.

Silny i łagodny – dla podłóg i dla Ciebie

Odkurzacz XP71 XP20011 walczy skutecznie z kurzem oraz roztoczami i jest przy tym bezpieczny dla parkietów dzięki wyposażeniu w specjalną szeroką szczotkę parkietową, wykonaną z naturalnego włosia. Dodatkowo ma uniwersalną szczotkę do dywanów i podłóg twardych, a żeby uczynić odkurzanie jeszcze dokładniejszym i łatwiejszym – także dwie dodatkowe końcówki umieszczone w schowku w korpusie odkurzacza: ssawkę do odkurzania szczelin oraz miękką szczotkę do kurzu.
Gwarantuje najwyższą skuteczność zbierania kurzu z podłogi twardej (klasa A). Jeśli w Twoim domu mieszkają zwierzaki, łatwo usuniesz ślady ich obecności przy pomocy mini turbo szczotki z jonami srebra, przeznaczonej do usuwania sierści zwierząt. Odkurzacz jest wyposażony w teleskopowe rury ułatwiające codzienne odkurzanie, bez konieczności nadmiernego obciążania kręgosłupa. Dzięki długiemu, obrotowemu wężowi (zasięg pracy – aż 9 metrów) oraz zwrotnym kółkom odkurzanie staje się bezproblemowe i dokładniejsze.
Sięgnij po tę specjalistyczną pomoc w walce z alergenami, zużywaj tylko 27 KWh na rok i spraw, by Twój dom był miejscem bezpiecznym dla Ciebie i najbliższych. Poznaj ofertę odkurzaczy Hoover.

2Hoover_Artykul_sponsorowany_Czym jest technologia mulicyklonowa w odkurzaczu_red
2Hoover_Artykul_sponsorowany_Czym jest technologia mulicyklonowa w odkurzaczu_red

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.