gf-mood-ikona
Redakcja
04/03/2015

Muzyka na szpilkach

Pisałam już o audiofilach jako kandydatach na idealnego faceta. Dlaczego? Bo jest tajemniczy, sensualny, wrażliwy a jednocześnie bardzo męski

Ciekawą mieszankę cech łączy w sobie ten egzemplarz. Teraz przy okazji naszego święta – Dnia Kobiet dokonałam pewnego odkrycia. Do tej pory wydawało mi się, że świat wysublimowanie podanej muzyki jest typowo męskim obszarem. A tymczasem wręcz przeciwnie! Jesteśmy już nie tylko tropicielkami męskiego świata – ale ten męski świat kreowany jest dla nas!

Przykładowo, Zingali, wypuszcza kolumny, które wyglądają jak dzieło sztuki i grają równie kunsztownie. Przy tylu wariantach wykończenia jakie proponuje, możemy dopasować go pod kolor samochodu, wystrój wnętrza czy pomadkę. Z pewnością kolumny w kolorze amarantowym byłyby dla producenta zaskoczeniem – można jednak sobie na takie pozwolić. Ponadto – do produkcji weszły małe kolumny Zingali Nano, nad którymi rozckliwiają się rzesze kobiet. Te maleństwa wykonane są w całości z drewna oraz kształtem przypominają niemowlę.

Producenci proponują również pięknie wykonane przetworniki – Calyx Kong dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, M2Tech i kultowy pomarańczowy HiFace Dac i nie tylko. Ciekawą nowość wypuścił również Calyx. Jest to wybornie wykończony Calyx M – najnowocześniejszy odtwarzacz plików wysokiej rozdzielczości na rynku. Zamknięty w szczotkowanej aluminiowej obudowie w kolorze kawy.

Połączenie go z biżuteryjnymi słuchawkami – propozycją firmy Final Audio Design, może przyprawić o zawrót głowy. Nietuzinkowy, o modernistycznej formie, wprowadza świat muzycznych doznań mocnym wejściem w świat mody i stylu.

Rynek nie pozostaje obojętny na te pokusy. Stylowe kolumny zafundował sobie młody projektant Gavel, którymi rozpieszcza uszy swoich klientek (butik GAVEL Renoma Wrocław). Połasiła się na nie również Kasia Nova – o czym usłyszymy niebawem w programie „Domy Gwiazd” emitowanym w TVN style oraz Domo +. A ja połasiłam się na przygotowanie dla Was małego kącika, w którym przybliżę Wam nieco temat. Zainteresowane? Do zobaczenia w kolejnych wydaniach Eksmagazynu.
Andzia Przybyszewska

gf-mood-ikona
gf-mood-ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.