maj2015-kobieta9-ikona-123
Redakcja
23/06/2015

VASELINE® Intensive Care Spray Moisturiser

Twoje ulubione balsamy do pielęgnacji ciała w spray’u teraz z ulepszoną formulacją!

Nowe balsamy Vaseline posiadają mikrokropelki 100%  wazeliny Vaseline. Dzięki linii balsamów do ciała VASELINE® Intensive Care Spray Moisturiser pielęgnacja stała się prosta, jak nigdy dotąd i trwa zaledwie kilka sekund! Unikalny system aplikacji pozwala nanieść na skórę mgiełkę kosmetyku, aby łatwo i równomiernie rozprowadzić ją na ciele. Lekka formuła błyskawicznie szybko się wchłania, dzięki czemu już w chwilę po aplikacji można z powodzeniem założyć ubranie. Nowoczesna technologia opakowania pozwala na użytkowanie kosmetyku w każdej pozycji i pod każdym kątem. Balsamy w sprayu Vaseline zostały wzbogacone o mikrokropelki 100% wazeliny, dzięki czemu jeszcze lepiej wspomagają proces regeneracji skóry nie pozostawiając na niej nieprzyjemnej tłustej warstwy.


VASELINE® Spray Moisturiser Essential Healing  – Podstawowe Nawilżenie
Balsam w spray’u z wyciągiem z owsa

Głęboko nawilżający balsam w spray’u z wyciągiem z owsa i mikrokropelkami wazeliny zapewniający natychmiastowy efekt nawilżenia skóry przez co wspomaga proces jej regeneracji. Unikalny system aplikacji pozwala nanieść na skórę mgiełkę kosmetyku, aby równomiernie go rozprowadzić. Spray wchłania się błyskawicznie i natychmiast nawilża skórę, pozostawiając ją miękką i gładką w dotyku. Delikatny zapach gwarantuje przyjemność stosowania.

Dostępne opakowania i cena: 190 ml – 17,99 PLN

Vaseline® Spray Moisturiser Aloe Soothe – Aloesowe Odświeżenie
Balsam w sprayu z wyciągiem z aloesu

Głęboko nawilżający balsam w spray’u z  wyciągiem z aloesu i mikrokropelkami wazeliny nawilża i przynosi ukojenie suchej skórze. Unikalny system aplikacji pozwala nanieść na skórę mgiełkę kosmetyku, aby równomiernie go rozprowadzić. Spray nawilża i wchłania się błyskawicznie, pozostawiając skórę miękką i gładką. Orzeźwiający zapach gwarantuje przyjemność stosowania.

Dostępne opakowania i cena: 190 ml – 17,99 PLN

Vaseline® Spray Moisturiser – Kakaowe Rozświetlenie
Balsam w spray’u z wyciągiem z masła kakaowego

Głęboko nawilżający balsam do ciała z wyciągiem z  masła kakaowego i mikrokropelkami wazeliny nawilża i przywraca skórze jej naturalny blask. Unikalny system aplikacji pozwala nanieść na skórę mgiełkę kosmetyku, aby równomiernie go rozprowadzić. Spray nawilża i wchłania się błyskawicznie. Natychmiast pozostawia skórę miękką i gładką. Zmysłowy zapach gwarantuje przyjemność stosowania.

Dostępne opakowania i cena: 190 ml – 17,99 PLN

maj2015-kobieta9-ikona-123
maj2015-kobieta9-ikona-123

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.