Plakat-kraków
Anna Chodacka
20/05/2014

Inauguracja akcji „Pasaż Tesco. Poznaj bliskiego sąsiada”

24 maja br. w Pasażu Tesco przy ulicy Kapelanka 54 w Krakowie odbędzie się wielkie sąsiedzkie święto. W tym dniu na wszystkich klientów pasażu czekają liczne atrakcje, konkursy i promocje, a także „sąsiedzkie porady” gościa specjalnego – aktorki Joanny Jabłczyńskiej. Wszystko to z okazji inauguracji akcji „Pasaż Tesco. Poznaj bliskiego sąsiada”

Krakowiacy zadowoleni ze swoich sąsiadów

Już 24 maja mieszkańcy Krakowa będą mieć szczególną okazję, aby spędzić czas
w towarzystwie swoich sąsiadów. Pasaż Tesco przy ulicy Kapelanka 54 zamieni się tego dnia we wspólną, sąsiedzką przestrzeń. Jak pokazują wyniki badań „Czy znamy swojego sąsiada?” niemal wszyscy Polacy (95%) mają dobre relacje z osobami z sąsiedztwa, a aż 9 na 10 badanych osób przyznaje, że lubi swoich sąsiadów. 80% mieszkańców Krakowa jest zadowolonych ze wszystkich lub z większości swoich sąsiadów.

Czekamy na wszystkich sąsiadów!

Podczas inauguracji akcji „Pasaż Tesco. Poznaj bliskiego sąsiada” klienci Pasażu Tesco będą mogli skorzystać z porad aktorki Joanny Jabłczyńskiej, która słynie z zamiłowania do zdrowego trybu życia i sportu. Znana z serialu „Na Wspólnej” odtwórczyni roli Marty opowie o tym, jak wprowadzić do swojego życia aktywność fizyczną i być bardziej fit.

Ponadto na wszystkich, którzy pojawią się 24 maja od godz. 10.15 w Pasażu Tesco przy ulicy Kapelanka 54, czekają liczne atrakcje, takie jak: wspólne malowanie sąsiedzkiego płotu, sąsiedzka fotobudka i tworzenie kolażu zdjęć, czy warsztaty z recyklingu mebli i domowych akcesoriów. Także najmłodsi sąsiedzi znajdą coś dla siebie, m.in. quizy, konkursy i malowanie buziek. Dodatkowo przez cały dzień w sklepach i punktach usługowych będzie można znaleźć specjalne promocje i rabaty dla bliskich sąsiadów.

Plakat-kraków
Plakat-kraków

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.