zabojcza1
Redakcja
05/07/2018

Nadchodzi „Zabójcza śpiąca królewna”

Trzecia powieść serii „W cieniu podejrzenia” przedstawia nową, zagadkową sprawę dla znanej producentki Laurie Moran i jej ekipy telewizyjnej. Jak zawsze w historiach opowiadanych przez Mary Higgins Clark i Alafair S. Burke wiele się dzieje, również pod powierzchnią głównych wątków. Laurie, chcąc poznać prawdę, musi stawić czoło rozmaitym przeciwnościom – między innymi autorce plotkarskiej rubryki prześladującej Casey i swojemu apodyktycznemu szefowi.

Już 12 lipca na rynek wchodzi nowa powieść od Mary Higgins Clark i Alafair S. Burke, amerykańskich mistrzyń suspensu i kryminału. To już trzecia powieść z serii „W cieniu podejrzenia”, która zabiera nas na plan telewizyjny.

Producentka telewizyjna Laurie Moran daje kobiecie, która została skazana i odbyła wieloletni wyrok, szansę na udowodnienie swojej niewinności. Piętnaście lat wcześniej Casey Carter twierdziła, że spała, kiedy jej narzeczony, znany filantrop Hunter Raleigh III, został zamordowany, ale ława przysięgłych nie dała wiary jej zapewnieniom. Po spędzeniu piętnastu lat za kratami Casey nadal utrzymuje, że to nie ona zabiła.

Uzbrojona w nowy dowód świadczący na jej korzyść namawia Laurie Moran, żeby w swoim programie jeszcze raz zbadała historię morderstwa sprzed lat i oczyściła jej imię, znajdując prawdziwego sprawcę.

Laurie, choć nie do końca przekonana o niewinności Casey, chce jej pomóc, mimo iż zmaga się z własnymi kłopotami. Poprzedni gospodarz show Alex Buckley robi sobie przerwę w telewizyjnej karierze, jego miejsce zajmuje Ryan Nichols. Ryan, młody, zdolny prawnik o imponujących referencjach, stara się zniechęcić Laurie do drążenia na antenie sprawy Casey, ponieważ jak wiele innych osób jest pewien jej winy.

Jak zawsze w historiach opowiadanych przez te dwie autorki wiele się dzieje, również pod powierzchnią głównych wątków. Laurie, chcąc poznać prawdę, musi stawić czoło rozmaitym przeciwnościom – między innymi autorce plotkarskiej rubryki prześladującej Casey i swojemu apodyktycznemu szefowi.

zabojcza1
zabojcza1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.