Agnieszka Jastrzębska
Fot. Piotr Mizerski/ Materiały Prasowe TVN
LukaszKedzior
06/08/2015

Powraca „Kto poślubi mojego syna?”

Po sukcesie pierwszej edycji „Kto poślubi mojego syna?” program powraca na antenę TVN. Po raz kolejny Agnieszka Jastrzębska pomoże zagubionym singlom i ich matkom. Kto tym razem odważy się wręczyć pierścionek wybrance i tym samym rozpocząć samodzielne życie bez kontroli mamy?

Bohaterowie, których widzowie poznają we wrześniu, według ich matek są ideałami. Piękni, zaradni, inteligentni, wysportowani. Mają tylko jedną wadę – do tej pory nie znaleźli jeszcze ukochanej osoby. Ten program ma to zmienić. Każdy z uczestników show stawia na miłość. Ich matki – zapewne podejdą do sprawy bardziej praktycznie.

Perfekcyjna osoba musi być piękna, pracowita, zaradna, oddana oraz uczciwa. I matki nie ustaną w poszukiwaniach, póki nie znajdą kogoś takiego. Wszak szukają nie tylko partnera na całe życie, ale też idealnego następcy. A ten musi spełniać dużo więcej warunków niż te, które są przypisane tylko dla małżonka.

W nowej edycji show szykują się duże zmiany. Ekipa podróżuje po Polsce, ponieważ każda para pochodzi z innego miasta – Brodnicy, Bielska Podlaskiego, Bydgoszczy, oraz Krakowa. Agnieszka Jastrzebska jest z nimi cały czas. Przepytuje, pociesza, wspiera, ale też podsyca atmosferę m.in. dostarczając matkom tajemnicze koperty…Tam ukryte są prawdziwe informacje o kandydatach, których matki do tej porty nie poznały, a które oni woleliby ukryć. Każdy odcinek reality „Kto poślubi mojego syna?” to porcja prawdziwych emocji, które w nowym sezonie eksplodują już na samym początku. Bowiem kandydatki na żony bardzo szybko zakochają się w swoich wybrankach. Zapoczątkuje to lawinę sytuacji, nad którymi ciężko będzie zapanować bohaterom. Ich przygody będziemy mogli śledzić już od 2 września w TVN i na www.player.pl

 

Agnieszka Jastrzębska
Agnieszka Jastrzębska

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.