Fashionelka
Fashionelka
17/12/2010

Bloggers have more! – koszulkomat


Kiedy dostałam propozycje od przedstawiciela koszulka.pl odnośnie przetestowania koszulkomatu bardzo się ucieszyłam. Uwielbiam koszulki z nadrukami! Śmieszne teksty, puenty, prawdy o życiu, rysunki czy nawet miłosne wyzwania, wreszcie coś przez co możemy w pełni się wyrazić.  Co więcej koszulkomat przewiduje dodawanie własnych grafik. Moja grafika miała być związana z modą i moim blogiem. Padło na przepiękny rysunek który dostałam od SmokSmoczyńskiej. Poniżej efekty naszej współpracy.

Ps. Czeka mnie weekend pełen wrażeń, nowych doświadczeń i “ciężkiej” pracy. Pamiętacie jak wam pisałam, że sporo się u mnie dzieje i że to wszystko jest związane z blogiem/modą? Nie mogę się doczekać kiedy wam o tym powiem! <3
Płaszcz – new look
szorty – h&m
koszulka – Koszulka.pl

W czwartej edycji konkursu C-Style mam aż 4 faworytki. Z tygodnia na tydzień poziom konkursowych stylizacji jest coraz wyższy. W tym tygodniu chcę szczególnie wyróżnić stylizację Pauliny Kwiatkowskiej (panterkowe futko, koronkowa sukienka, vintage’owa torebka + czarne dodatki tworzą czarujący look i stylizację Martyny Ciechanowskiej za minimalizm i bardzo fajną kolorystykę.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.