Fashionelka
Fashionelka
25/11/2010

Futro w panterkę + C-thru


Sztuczne futra i wzór w panterkę to jedne z najgorętszych trendów tego sezonu. To moje pierwsze i na pewno nie ostatnie futro. Wcześniej uważałam, że futra są zarezerwowane dla dojrzałych kobiet, dlatego przechodziłam obok nich obojętnie. Do przedwczoraj,  kiedy to wpadłam na nie w Zarze na dziale dziecięcym. W miejscu, w którym (według moich przekonań) nie powinno go być! Pomyślałam BIORĘ… i wzięłam. Do panterkowego futra dopasowałam złotą biżuterię i czarne akcesoria w postaci e-torebki i koturn od Jeffreya Campbella.

PS. Jest tyle rzeczy o których chciałabym wam powiedzieć. Tyle teraz dzieje się rzeczy związanych z moim blogiem, modą, że aż sama w to nie dowierzam! Już niedługo o wszystkim się dowiecie.

PS2. Rozwiązanie konkursu lanvin dla h&m w poprzednim poście KLIK

Futro – Zara Kids
Listonoszka – E-torebka
Koturny – Jeffrey Campbell
Sukienka – New Look
Pierścionek – Miss Selfridge
Naszyjnik – New Look

C-thru organizuje  konkurs na najlepsze stylizacje! Ja i kilkanaście innych blogerek zostałyśmy poproszone o cotygodniowe skomentowanie wybranej konkursowej stylizacji by pomóc wam w podjęciu decyzji na kogo oddać swój głos.   By wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać swoją stylizacje na adres e-mail konkurs@c-style.pl Do wygrania udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, która będzie opublikowana na łamach magazynu Joy, oraz bony na zakupy w sieci Reserved.  Więcej info o konkursie pod tym linkiem http://c-style.pl/konkurs/

Z 10 konkursowych stylizacji najbardziej podoba mi się ta, stworzona przez Paulinę Ogórek.  Futrzany kołnierz, grube wełniane skarpety w skandynawskim wzorze i stylowy oversizowy sweter to gorące trendy tego sezonu, które Paulina świetnie ze sobą połączyła.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.