Fashionelka
Fashionelka
19/05/2011

Szał na koszule


Rozsmakowałam się w koszulach i nagminnie je kupuje. Mogą być oversizowe, dopasowane, z kieszeniami, bez i w różnych wersjach kolorystycznych (od jaskrawego pomarańczu po bezpieczny beż). Koszula którą prezentuje poniżej jest z mango, kupiłam ją dawno temu na wyprzedaży. Mieliście już okazje zobaczyć ją w tym poście. Dopasowałam do niej szorty w panterkę i czarne akcesoria.

Ps. Tutaj możecie przeczytać krótki artykuł o mnie i o innych blogerach, którzy czerpią (nie tylko materialne) korzyści z blogowania.


Koszula – Mango
Szorty – h&m
Torebka – Calvin Klein
Koturny – New yorker
Okulary – H&M

Jesteście już w gronie Fun Fashionistów? Fan Fashion to portal dla wszystkich zainteresowanych modą i ciuchami które aktualnie znajdują się w sieciówkach. Dzięki wirtualnej przymierzalni 3D mamy szanse przyjrzeć się tym rzeczom z bliska, a nawet stworzyć własnego awatara, którego można ubierać w dostępne ciuchy i dodatki. Partnerem portalu są takie marki jak reserved, orsay, pepe jeans, top secret czy new yorker a to znaczy że możemy liczyc na bony i zniżki do tych właśnie sklepów. Jeśli zarejestrujecie się i polecicie stronę znajomym będziecie mieli szansę wygrać 500zł na zakupy!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.