Fashionelka
Fashionelka
03/12/2010

Zimowa stylizacja – kożuch, komin i opaska


Prosiliście mnie o zimową stylizacje podkreślając, że ma być na taką zimę jaką mamy za oknem. Dziś jest -5 więc całkiem w porządku (zważając na to, że przed wczoraj było -18) ale bez kożucha, grubego wełnianego komina i opaski zakrywającej uszy nie ruszam się z domu. Te opaski są trochę uciążliwe, bo zsuwają się i trzeba je co chwile poprawiać ale cóż, nie znalazłam jeszcze czapki w której wyglądam dobrze. Dlatego na głowę opaska, komin i najlepiej jeszcze kaptur. Pierścionek na 4 palce (!) który możecie zobaczyć na jednym ze zdjęć to prezent od Fox House. Przyznam szczerze, że jest dużo wygodniejszych od tych na 2 palce bo w ogóle nie krępuje ruchów. Wygląda trochę jak kastet ale bez obaw, nie jest groźny.

Kożuch – New Look
Koturny - Jeffrey Campbell
Spodenki – H&M
Pierścionek (na 4 palce) - Fox House
Kardi – H&M
Opaska – Primark
Torba - etorebka

PS. Dziś SWAP PARTY w Soundbarze, startujemy od 20.00 a o 22 WHOP WHOP PART więcej info na blogu Lublin-StreetFashion Do zobaczenia!!


Do dziesiątki najlepszych stylizacji w 2 edycji konkursu C-Style dostały się same perełki, aż miałam trudności z wyborem tych (moim subiektywnym zdaniem) najładniejszych. Ostatecznie zdecydowałam się na vintageową stylizację Natalii (lewa)  i na stylizację  Sylwii (prawa) której futrzana czapa i torba mnie urzekły <3 Głosowanie, na konkursowe stylizacje odbywa się pod tym linkiem http://c-style.pl/konkurs/

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.