Mr. Vintage
Mr. Vintage
03/09/2010

Konkurs

Miło mi poinformować o pierwszym w historii mojego bloga konkursie skierowanym do Czytelników.

Nagrodą będzie znakomity gadżet męski, którego premiera w Polsce będzie miała miejsce 8 września 2010 r. Tego dnia marka Philips pokaże produkt o innowacyjnej technologii stworzonej z myślą o mężczyznach. Zwiastunem kampanii pod kryptonimem 8.9.10 jest ten filmik:
Osobiście przyznam, iż nie należę do gadżeciarzy ale o taką nagrodę powalczyłbym bez wahania w każdym konkursie. Niestety nic więcej nie mogę zdradzić.

Zasady konkursu są proste:


- Aby wziąć udział w konkursie należy na mój adres mailowy (mrvintage@interia.pl) przesłać listę 5 rzeczy, które Waszym zdaniem powinien posiadać każdy stylowy mężczyzna wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie one. Słowo "rzeczy" można rozumieć bardzo szeroko i mogą to być: gadżety, perfumy, ubrania, buty, akcesoria, książki i wiele wiele innych. Dodatkowo należy odpowiedzieć na pytanie jaki gadżet/produkt przedstawia zwiastun reklamowy umieszczony powyżej.

- Zgłoszenia należy przesyłać do wtorku 7 września 2010 r. do godz. 12.00. W tytule proszę wpisać słowo Konkurs.

- Osoba, która przedstawi najciekawszą listę i uzasadnienie oraz prawidłowo odpowie na pytanie jaki produkt promuje filmik otrzyma nagrodę marki Philips.

- Konkurs dostępny jest dla Pań i Panów, aczkolwiek zaznaczam, że nagroda jest typowo męska. Oczywiście w konkursie mogą również brać udział osoby nie posiadające konta na blogspot.com.

- Rozwiązanie konkursu w środę 8 września 2010 r.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.