torba Barelly Bags
Julia Nieznalska
17/06/2014

Barrelly Bags rozdaje nagrody!

Torby Barelly Bags wystąpiły w nowojorskiej sesji Jacka Bilczyńskiego, dodając zdjęciom elegancji i miejskiego stylu. Teraz „bohaterki” zdjęć będą do wygrania w naszym konkursie! Zapraszamy do zabawy!

Dlaczego warto przyjrzeć się propozycjom toreb skórzanych Barelly Bags?

Po pierwsze, znajdziemy tu szeroki wybór toreb, teczek, aktówek męskich – na każdą okazję i do każdej stylizacji. Poręczne, wygodne, eleganckie i casualowe – są dodatkiem, który mówi dużo o stylu właściciela.

Każda torba jest wykonana z najlepszych surowców i już upodobały je sobie znane nazwiska, m.in. Jacek Bilczyński, który wystąpił w stylizacjach z torbami Barelly Bags w sesji w Nowym Jorku, promującej jego drugą książkę „FIT od Kuchni”.

Wystarczy, że wejdziecie na stronę Barelly Bags i zainspirujecie się do odpowiedzi na dwa pytania:

1. Jakie są 3 rodzaje toreb męskich w asortymencie Barelly Bags?
3. Którą z toreb (z podaniem dokładnej nazwy ze strony), chciałybyście podarować swojemu mężczyźnie i dlaczego?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres: redakcja@eksmagazyn.pl w tytule wiadomości wpisując „Barelly Bags – konkurs” do 23 czerwca do północy. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy, a nagrody prześlemy szczęśliwym zwycięzcom! Prosimy też o wpisanie torbowych preferencji w treści maila.

Dwie torby do wygrania znajdziecie klikając zdjęcia poniżej!


Specjalnie na potrzeby konkursu mamy dwa niepublikowane jeszcze zdjęcia Jacka z sesji „White Collar” w Nowym Jorku, w której w stylizacji Autora książki „FIT od Kuchni” znalazły się dwie torby Barelly Bags. Te właśnie torby są do wygrania w naszym konkursie:

Poniżej cała sesja „White collar” Jacka Bilczyńskiego w Nowym Jorku – sesja promująca jego 2. książkę „FIT od Kuchni”:

torba Barelly Bags
torba Barelly Bags

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.