unrestible_ikona
Ela Prochowicz
03/06/2013

Kosmiczne buty

Buty marki United Nude to z pewnością nie propozycja dla szarych myszek! Najnowsza kolekcja marki, to jak zwykle bogactwo wzorów, kolorów i przede wszystkim – oryginalna i wysmakowana forma

Od góry:

Calligraffiti Unite Nude to współpraca z Holenderskim artystą graffiti, Niels „BUT” Meulman. Tworząc Calligraffiti połączył sztukę kaligrafii i graffiti. Napis na bucie „Unruly” dla precyzyjniejszego wykonania został w skórze wycięty przy pomocy lasera. Nowy styl
z pewnością przykuwający wzrok.

Obcas 13cm + platforma 2cm

Loop United Nude to rewolucyjna sylwetka buta, uformowana przez ekspresyjne modelowanie najtwardszych plastików na Świecie. Projekt bazuje na prostym pojęciu wkładki, która swobodnie wślizguje się w seksowną pętlę, pełniącą funkcję zarówno obcasa jak i korpusu.

Obcas 8,5cm

Rockerfeller United Nude to model inspirowany Rockefeller Center czyli kompleksem 19 budynków komercyjnych między Piątą i Szóstą Aleją w New York, zbudowany przez rodzinę Rockefellerów.

Obcas 10cm + platforma 4cm

unrestible_ikona
unrestible_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 20/08/2018 07:47

    CytujSkomentuj

    Ale czad!!! Wiadomo że nie na codzien ale na imprezę chętnie. Te zielone, gdyby były niebieskie to bym kupiła :) ciekawe czy wygodne, ale tu chyba nie o wygode chodzi ;)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.