primamodajungleikona
Buty z kolekcji Prima Moda/fot. materiały prasowe
gamma
16/05/2011

Prima Moda Jungle

Wysokie obcasy i płaskie baleriny. Zwierzęce printy, kolory nude… Projektanci marki Prima Moda zadbali byś w najnowszej kolekcji odnalazła największe trendy królujące na wybiegach, jednocześnie tworząc buty, w których przetrwasz wiosną w miejskiej dżungli

Kolekcje otwiera linia klasycznych szpilek. Mimo swoich niebotycznej wysokości obcasów, na nodze układają się  idealnie i są niezwykle wygodne także podczas biegu do stacji metra czy spaceru ulicami zatłoczonego miasta z kawą w jednej i komórką w drugiej ręce. Znajdziesz zarówno modele kryte, idealne do biura czy na spotkania biznesowe jak i mniej zobowiązujące modele peep- toe.    
Nie każda z nas jest jednak jak Carrie Bradshow z serialu „Seks w wielkim mieście” i może spędzić na szpikach cały dzień, dlatego tez hitem kolekcji są niezwykle wygodne i stylowe jazzowki. W kolekcji nie mogło zabraknąć także uwielbianych za swoja wygodę i uniwersalność przez kobiety na całym  świecie balerin. Te, które dominują, nawiązują do niezwykle popularnego stylu eco- ciekawy pleciony motyw jest nie tylko sposobem na urozmaicenie stylizacji ale przede wszystkim ma zastosowanie praktyczne dając stopom ukojenie podczas gorących dni spędzanych w mieście.

Źródło: materiały prasowe

primamodajungleikona
primamodajungleikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.