muses_ikona
Ela Prochowicz
22/07/2013

S’ONE

Kolekcja duetu Urbańska&Komornicka na lato czerpie inspiracje z podróży po Europie, jaką Artystki odbyły w ostatnim czasie

Mediolan, Sycylia, Toskania to tylko kilka z miejsc, gdzie Natasza Urbańska z Agnieszką Komornicką poszukiwały inspiracji do swojej letniej kolekcji. Z każdej podróży Panie przywiozły zwiewne materiały i unikatowe dodatki (akcesoria) oraz oczywiście dużo Słońca, stąd też nazwa kolekcji S’ONE (czytaj SUN).

Ślady z podróży pojawiają się w kolekcji w postaci złotych guzików nawiązując do marynarskich klimatów panujących na Sycylii czy też skór i suwaków, którym trudno było się oprzeć w stolicy mody – Mediolanie. W kolekcji króluje biel i granat. Na kolekcję składa się 40 modeli. Kolekcja jest skierowana do kobiet w każdym wieku i w każdym rozmiarze.
„Kolekcja S’ONE inspirowana bogatym dziedzictwem Europy, łączy w sobie klimaty marynarskie z nowoczesnością nie tylko w kroju ale także w ovesizowych odsłonach spodni, w tym jeansów i bluzek. S’ONE to nasza propozycja na lato, która mamy nadzieję, że zainspiruje Was do podróży, a po nich przywoła na myśl gorące chwile spędzone w pięknym miejscu z interesującą osobą…Bo S’ONE to też Sexi czy Smart ONE )”. Agnieszka Komornicka
Kolekcje B’ONE jak i S’ONE dostępne są w sprzedaży w Butiku MUSES (ul. Mokotowska 1, Warszawa bud. ZEBRA TOWER BUSINESS LINK 12. Piętro) i w butikach internetowych www.muses.com.pl i www.mostrami.pl.
Tego lata bądź Star ONE z kolekcją S’ONE!

muses_ikona
muses_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.