atomówki mama i córka 3
Ela Makos
30/05/2017

Dress You Up: Kobieco i na każdą okazję

Modne, kobiece oraz ponadczasowe – takie są ubrania, nad którymi pracują założycielki marki Dress You Up. To właśnie one postawiły na piękne elementy garderoby, których noszenie nie ogranicza naszego poczucia komfortu.

Dress You Up to synonim wygody połączonej z najnowszymi trendami. Marka stworzona przez kobiety dla kobiet, które chcą czuć się pięknie nie tylko od święta, a przy tym nie zamierzają rezygnować z poczucia komfortu. Jej działania idealnie wpisują się w popularny ostatnio nurt slow fashion.

Aby uzyskać wiele ciekawych stylizacji wcale nie trzeba kupować mnóstwa ubrań. Nie trzeba również zbyt dużo wydawać. Dress You Up to gwarancja, że każda zakupiona rzecz będzie uszyta w Polsce i dopracowana w każdym calu. Te ubrania są nie tylko modne, ale i ponadczasowe. Nie oznacza to jednak, że brakuje im zabawnych form czy kolorów. Co więcej, ich niewątpliwą zaletą jest wygoda.

Aktywne i świadome kobiety poszukują ubrań, które sprawdzą się zarówno podczas opieki nad dzieckiem, spaceru, na zakupach jak i w pracy czy na spotkaniu z koleżanką. Dzięki Dress You Up możliwe jest znalezienie ubrań, które okażą się odpowiednie na każdą z tych okazji. Co więcej, krótkie serie odzieży gwarantują indywidualny styl.

Kolekcja Fun&Sun to uniwersalne dzianiny i urok pastelowych kolorów. To właśnie one sprawiają, że poszczególne ubrania nosi się z przyjemnością. W kolekcji znajdziemy zestawy w popularnym ostatnio trendzie mama-córka. Na szczególną uwagę zasługują spódnice do ziemi wiązane kolorowym paskiem ręcznie zaplecionym w warkocz oraz zwiewne sukienki z odkrytymi plecami ozdobionymi uroczymi kokardkami.

Wszystkie ubrania powstają z materiałów najwyższej jakości, pochodzących od polskich producentów, z certyfikatem Tekstylia Godne Zaufania, a krótkie serie dają gwarancję oryginalności. Produkty Dress You Up podążają za światowymi trendami. Dbałość o jakość ubrań i każdy ich szczegół sprawia, że marce daleko jest do masowej produkcji.

Jaki jest zatem cel projektantek? Chcą jedynie, aby każda klientka marki czuła się wyjątkowo, stylowo i wygodnie. Produkty mają przywoływać uśmiech i same dobre wspomnienia: z rodzinnego pikniku, niezapomnianej randki, czy te towarzyszące pierwszemu słowu naszego malucha…

Serdecznie zapraszamy do sklepu na www.dressyouup.pl oraz na FB http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Dress-you-up/453303568045473


atomówki mama i córka 3
atomówki mama i córka 3

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 25/07/2019 08:01

    CytujSkomentuj

    Ale cudne i pogodne kreacje. Kiedyś nie było takich cudeniek dla mamy i dziecka i mimo że to nie prl ;) to nawet takich materiałów nie było, by samemu uszyć. A teraz – proszę bardzo, do wyboru i do koloru, tylko szyć i nosić.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.