Fashionelka
19/07/2011

Wpółpraca z Pandorą – nasze stylizacje

Wreszcie są obiecane zdjęcia naszych stylizacji. Tych którzy nie są w temacie informuje, że zdjęcia są z prezentacji najnowszej kolekcji Pandory.  My (5 blogerek) grałyśmy rolę modelek, na których biżuteria była pokazywana. Ja zdecydowałam się na spódnicę w kształcie bombki, body z wycięciem na biuście i koturny. Jeśli chodzi o biżu to wybrałam kompozycję z [...]


Wreszcie są obiecane zdjęcia naszych stylizacji. Tych którzy nie są w temacie informuje, że zdjęcia są z prezentacji najnowszej kolekcji Pandory.  My (5 blogerek) grałyśmy rolę modelek, na których biżuteria była pokazywana. Ja zdecydowałam się na spódnicę w kształcie bombki, body z wycięciem na biuście i koturny. Jeśli chodzi o biżu to wybrałam kompozycję z łańcuszków, kilka bransoletek z charmsami i pierścionek. Po więcej zdjęć zapraszam pod ten LINK.

Spódnica – Warehouse
Body – Miss Selfridge
Koturny – Acne
Biżu – Pandora


Czy wiecie, że antyperspiranty Rexona działają dokładnie wtedy, kiedy jest to najbardziej potrzebne Twojemu organizmowi? Chronią nas przy wytężonym wysiłku. To wszystko dzieje się za sprawą innowacyjnej technologii MotionSense, ze specjalnymi kapsułkami, które są odpowiedzialne za uwalnianie świeżego zapachu za każdym razem, kiedy jesteśmy w ruchu.  Dzięki temu możemy być spokojne i czuć się pewnie przez cały dzień. Kształt, kolory i zapachy najnowszej linii Rexony został stworzony przez kobietę co daje nam gwarancję, że produkty przypadną nam do gustu. Co wy na to? Widziałyście już produkty z najnowszej serii?

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.