Agnieszka aga_testuje
Redakcja
25/08/2017

Agnieszka (aga_testuje): Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali

Uważam, że czasem warto zaryzykować, aby później być zadowolonym z siebie i swoich osiągnięć.

Co Cię najbardziej fascynuje?
Agnieszka – aga_testuje:
Fascynują mnie marzenia. Ludzie mają tak wiele różnych marzeń! Każdy tak właściwie może marzyć o czym tylko zechce, jednak to czy się spełnią zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Myślę, że życie bez marzeń byłoby bardzo nudne. Osobiście mam dużo marzeń, stawiam sobie dużo celów, do których dążę i dzięki temu moje życie ma sens. Uważam, że ważne jest to, aby „mierzyć wysoko” i wiem, że wszystko się może zdarzyć, trzeba tylko marzyć i dążyć do wyznaczonych sobie celów.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Najważniejsze jest dla mnie, aby robić to, co się lubi. Jeśli praca jest pasją, to tak właściwie nie pracujesz, a codzienna praca sprawia przyjemność i nie jest udręką. Ja w przyszłości widzę siebie w swoim własnym gabinecie kosmetycznym. Mam nadzieję również, że mój Instagram rozwinie się jeszcze bardziej.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Nigdy moich obserwatorów nie nazwałam fanami i nie nazwę. Na Instagramie obserwują mnie głównie kobiety. Staram się im przekazywać wiedzę na temat kosmetyków i dbania o siebie.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Mojego Instagrama założyłam po to, aby móc dzielić się opiniami na temat różnych kosmetyków. Pomiędzy mną, a moimi obserwatorkami istnieje relacja – taka jak pomiędzy koleżankami. Ja często pytam dziewczyn czy dany kosmetyk im się sprawdził albo co polecają, bo potrzebuję danego kosmetyku, ale nie wiem na jaki konkretnie się zdecydować. Działa to w dwie strony. Często dostaję wiadomości z pytaniem co polecam, czy miałam jakiś kosmetyk i czy warto go kupić. Ogromną radość sprawia mi to, że po jakimś czasie ktoś napisze, że kosmetyk się sprawdził i jest z niego zadowolony. Bardzo lubię dostawać wiadomości prywatne i czytać komentarze. Wtedy wiem, że moje recenzje kosmetyków przydają się komuś.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Chciałabym przekazać, że warto czasem podjąć ryzyko, ponieważ szczęściu trzeba pomóc. Uważam, że czasem warto zaryzykować, aby później być zadowolonym z siebie i swoich osiągnięć.

Największe marzenie przed Tobą to?
Po ukończeniu studiów kosmetologicznych, bardzo chciałabym założyć własny gabinet kosmetyczny.

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Każdy ma swoją własną definicję sukcesu, moją jest pozostanie sobą bez względu na to, co się osiągnie w życiu i przede wszystkim bycie szczęśliwą.

Zapraszam na: https://www.instagram.com/aga_testuje/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Agnieszka aga_testuje
Agnieszka aga_testuje

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.