Elwira Tymczyszyn
Redakcja
21/08/2017

Elwira Tymczyszyn: Chcę, aby wszystkie kobiety były naturalnie piękne!

Nie ma nic wspanialszego niż realizowanie swoich pasji każdego dnia. To właśnie codzienne zajęcia wykonywane z pasją nadają naszemu życiu sens.

Co Cię najbardziej fascynuje?
Elwira Tymczyszyn:
Najbardziej fascynuje mnie piękno natury oraz jej różnorodność. Piękna pogoda za oknem, otaczające mnie rośliny i zwierzęta sprawiają, że mam niesamowitą energię do działania i chce mi się więcej. Uważam, że otaczająca człowieka przyroda, to najwspanialszy skarb na ziemi i nie istnieje nic wspanialszego niż góry, lasy i jeziora. Na świeżym powietrzu odpoczywam i zbieram pomysły na nowe artykuły na blogu. Piękno otaczającej mnie przyrody, to siła napędowa, bez której nie wyobrażam sobie ani jednego dnia.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
W przeciągu kilku kolejnych lat chciałabym zarazić miłością do kosmetyków naturalnych jak najszersze grono kobiet. W przyszłości dalej będę promowała naturalną pielęgnację, postaram się tworzyć jak najwięcej przydatnych artykułów na blogu i w dalszym ciągu będę służyła poradą osobom, mającym dylemat, które z produktów naturalnych wybrać. Mam nadzieję, że za kilka lat wciąż będę łączyła pasję z pracą, a każdy dzień będę zaczynała z uśmiechem, mając świadomość, że robię w życiu to, co uwielbiam.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Staram się zarazić czytelników swoją pasją oraz zaszczepić w nich sympatię do kosmetyków naturalnych. Chciałabym, aby jak najwięcej osób analizowało składy kosmetyków i świadomie dbało o swoją skórę. Poprzez swoje działania w sieci chcę uświadamiać ludziom, że nasze zdrowie jest najważniejsze i że logo znanej marki na opakowaniu nie gwarantuje ani zdrowego składu, ani wysokiej skuteczności kosmetyku. Warto świadomie wybierać kosmetyki i cieszę się, że coraz więcej osób decyduje się na naturalną pielęgnację swojej skóry.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Największą radość sprawia mi łączenie pasji i pracy w jedną całość. Codziennie zajmuję się tym, co sprawia mi niesamowitą frajdę i tak naprawdę nie jestem w stanie rozdzielić obu tych kwestii. Wydaje mi się, że praca bez pasji nigdy nie będzie owocna, a pasja jest tym, co daje mobilizację do działania i otwiera przed nami liczne możliwości, z których zawsze warto korzystać. Nie ma nic wspanialszego niż realizowanie swoich pasji każdego dnia. To właśnie codzienne zajęcia wykonywane z pasją nadają naszemu życiu sens.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Chciałabym, aby każda kobieta miała świadomość, że nigdy nie należy bać się zmian. Jeżeli czujemy, że w naszym życiu coś nie gra w jakiejkolwiek kwestii, zawsze warto podjąć ryzyko i próbować zmienić to na lepsze. Zwykle jest tak, że wielkie rzeczy wymagają od nas wielkiej odwagi i poświęceń, ale zawsze warto próbować uczynić życie lepszym i piękniejszym – przecież chodzi tutaj o nasze szczęście i wewnętrzne poczucie, że znajdujemy się we właściwym miejscu w życiu. Uczucie spełnienia i radości z tego co robimy i kim jesteśmy jest niesamowicie budujące i życzę go wszystkim ludziom.

Największe marzenie przed Tobą to?
Marzę o stworzeniu fundacji, pomagającej bezdomnym zwierzętom. Fundacje zwykle skupiają się na jednym gatunku zwierząt, a ja chciałabym stworzyć miejsce aktywnie pomagające w poszukiwaniu domu dla króliczków, kotów, psów i innych zwierząt, które będą potrzebować pomocy. Mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się stworzyć prężnie działającą fundację i że dzięki niej będę mogła pomóc małym, bezbronnym istotkom, które same na pewno nie dadzą sobie rady.

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Sukces tożsamy jest dla mnie ze spełnieniem życiowym. Sukces to moim zdaniem idealna harmonia między życiem prywatnym i zawodowym. Jeżeli w obu tych dziedzinach mamy wszystko poukładane i potrafimy znaleźć między nimi odpowiednią równowagę, to wtedy można mówić o ogromnym sukcesie. Jeżeli życie prywatne dostarcza nam radości, praca staje się pasją, a przy tym wszystkim czujemy wewnętrzne szczęście, wtedy bez wątpienia jest to sukces.

Zapraszam na: http://thesmellofbeauty.com/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Elwira Tymczyszyn
Elwira Tymczyszyn

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.