Karolina Zielinska
Redakcja
25/07/2017

Karolina Zielińska: Bądź sobą, a osiągniesz wszystko!

Testowanie to moja pasja i hobby. Lubię ekstremalne wyzwania oraz eksperymenty na własnej skórze!

Co Cię najbardziej fascynuje?
Karolina Zielińska:
Jestem 25-letnią blogerką, mamą dwójki wspaniałych chłopców. Na co dzień zajmuję się blogowaniem, domem i dziećmi. Najbardziej fascynuje mnie moja rodzina, moje dzieci, bo to dzięki nim z dnia na dzień posiadam coraz więcej energii i pasji do tworzenia czegoś nowego. Pomysły i nowe możliwości jakie otwierają się przede mną –podsuwają mi dzieci. Patrząc na nie każdego dnia wiem, że Bóg podarował mi coś niezwykłego, coś co stanowi w moim życiu najcenniejszy skarb, który trzeba pielęgnować. Uwielbiam robić to co lubię, a z moimi skarbami to czysta przyjemność. To dzięki nim poznaję nowe produkty. Testowanie to moja pasja i hobby. Lubię ekstremalne wyzwania oraz eksperymenty na własnej skórze. Po więcej ciekawostek zapraszam na moje blogi. Tam dowiecie się co tak naprawdę uwielbiam robić.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Staram się nie wybiegać z planami w przyszłość. Główną myślą jest tu i teraz! Aktualnie poświęcam się prawie w całości dzieciom i blogowaniu. Co będzie jutro, za tydzień, za miesiąc bądź za rok – to się okaże!

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Moim fanom staram się przekazywać wiadomości odnośnie produktów, które są warte bądź niewarte polecenia. Są to produkty z różnych kategorii. Testuję produkty kosmetyczne, produkty dla dzieci (kosmetyki, zabawki, ubranka, itp.). Zdarzają się również produkty spożywcze. Można by wymieniać i wymieniać. Na moim blogu znaleźć można obiektywne i szczere recenzje. Zanim ocenię dany produkt najpierw go testuję, sprawdzam czy spełnił on swoje podstawowe zadanie. Wiem, że moi fani często zaglądają na moje blogi i sprawdzają recenzję danego produktu, aby dowiedzieć się czy warto go zakupić czy też nie. A jak wiemy opinia jest najważniejsza!

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
W pracy największą radość sprawia mi to, że mogę pracować w domowym zaciszu. Moje dzieci codziennie mają mnie koło siebie. Pracuję kiedy chcę, ile chcę i gdzie chcę. Praca jest zależna ode mnie, a nie ja od niej!

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Wiara w siebie jest niezbędna. Uwierz w siebie i swoje możliwości. Zapamiętaj, że wiary w siebie zawsze można się nauczyć. Pokonaj wewnętrzny głos i zacznij z nim walczyć. Zamień słabość w siłę. Dąż do celów, które pragniesz osiągnąć!

Największe marzenie przed Tobą to?
Moim największym marzeniem jest wybudowanie własnego domu, w którym spędzimy resztę życia wraz z dziećmi aż do starości. Własny kąt, własne cztery ściany to cel, do którego dążę i z czasem go osiągnę.

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
„Człowiek osiągnął sukces, jeżeli wstaje rano i kładzie się spać w nocy, a pomiędzy tym robi to, co chce robić” – Bob Dylan.

Zapraszam na: http://rodzinawkomplecie.blogspot.com/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Karolina Zielinska
Karolina Zielinska

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.