seks1_ikona_123_21
Edyta Nowicka
14/09/2016

Penis na zamówienie

Choć niewielki penis może być powodem wstydu mężczyzny to ten sam wstyd blokuje panów również przed powiększeniem członka. W takich sytuacjach zazwyczaj do akcji wkraczają kobiety, którym niejednokrotnie udaje się przekonać partnerów, że jeden mały zabieg może wiele zmienić w ich życiu

Kobieta nie jest w stanie zrobić sobie tego zabiegu za mężczyznę, ma jednak taką moc sprawczą, która oddziałuje na faceta, a on, pomimo wcześniejszego wstydu, decyduje się na długotrwałe powiększenie penisa. Ten brak zaangażowania panów jest tez podyktowany ich brakiem zainteresowania medycyną estetyczną, choć i w tej kwestii coraz częściej starają się oni dorównywać kobietom. Panie są jednak nie tylko informatorkami w sprawie tego typu zabiegów, ale i skutecznie namawiają swoich partnerów na pierwsze wizyty u specjalistów. To pierwsze spotkanie pozwala im natomiast przełamać wstyd i poddać się wspomnianemu powiększaniu penisa.

Zabieg nie jest natomiast zbyt skomplikowany, a jego efekty widać od razu. – Produkt na bazie kwasu hialuronowego (czyli naturalnego składnika wielu tkanek człowieka) pozwala na bezpieczne i szybkie powiększanie członka. Podaje się go miejscowo za pomocą specjalnej kaniuli. Dzięki temu zwiększa się jednocześnie jego grubość i objętość, a aplikowany preparat ma postać żelu i jest całkowicie bezpieczny. Zabieg odbywa się przy miejscowym znieczuleniu, w sterylnych warunkach sali zabiegowej – opowiada dr Urszula Brumer, lekarz medycyny estetycznej.

Powiększanie penisa może być nieprzyjemne, choćby ze względu na intymną okolicę, daje jednak efekty widoczne od razu. Członek zostaje pogrubiony o ok. 2,5-3 cm w obwodzie oraz wydłużony o 1-2 cm w zwodzie. Co ważne, efekt utrzymuje się nawet przez dwa lata i nie ma przeszkód, aby powtarzać go wielokrotnie.

Coś co może stać na drodze do wykonania tego zabiegu to jednak choroby przewlekłe, głównie te związane z tkanką łączną oraz układem krzepnięcia. Problematyczne mogą być również zmiany zapalne i ropne w okolicach pachwin. W sytuacji gdy pacjent ma natomiast problemy z potencją powinien on z pewnością udać się najpierw do urologa lub psychologa, a dopiero później poddawać się takim zabiegom.

Do całego procesu powiększania penisa nie trzeba się specjalnie przygotowywać, wystarczy jedynie depilacja okolic intymnych. Po wykonaniu zabiegu warto natomiast wstrzymać się ze współżyciem przez minimum dwa tygodnie.

Źródło: Media Kobiet

seks1_ikona_123_21
seks1_ikona_123_21

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Pawelek85 12/11/2016 21:23

    CytujSkomentuj

    Penis mały czy duży – jeśli pojawiają się kłopoty z erekcją nie ma to znaczenia. Kiedy u mnie pojawiły się takie zawirowania sięgnąłem po polecony przez chłopaków preparat – Permen King, naturalny i szybko działający i teraz mogę z powrotem „królem dżungli”.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.