mjikona
Maciej Jachowski specjalnie dla EksMagazynu / fot. Łukasz Marciniak, NM Studio
Aneta Zadroga
14/09/2012

XII numer EksMagazynu! Czeka nas gorąca jesień!

Po pierwsze za sprawą Macieja Jachowskiego. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, na których zrzuca, a raczej zdziera z siebie nieco ubrań specjalnie dla Czytelniczek EksMagazynu i pokazuje drapieżną twarz – musimy przyznać, niezwykle pociągającą i seksowną

Na deser zaś mamy dla Was Jakuba Jasińskiego – naszego Indianę Jonesa, o którego prosiłyście po raz kolejny przez kilka ostatnich miesięcy. W tym numerze spełniamy Wasze prośby. I dorzucamy jeszcze kilka męskich aktów widzianych oczami jednego z najlepszych fotografów męskiego ciała w Polsce – Maćka Grochali. Wszystko p to, żeby rozgrzać Was przed II urodzinami EksMagazynu, które już 20 października zachwycą i zelektryzują świat showbiznesu. To możemy Wam obiecać. Ale, po kolei.


Zanim wręczymy EKScesy gwiazdom i wybierzemy – wraz z Wami – Mężczyzn EksMagazynu 2012, zapraszamy w podróż z najodważniejszym kobiecym pismem w Polsce w kilka niezwykłych miejsc. Na początek – do więzień Ameryki Południowej, gdzie wyroki odsiadują Polki, które – czasem nieświadomie – zostały ofiarami przemytników narkotyków, później w świat kobiet spragnionych tylko i wyłącznie męża i par, które zastępują dzieci zwierzętami. Pokażemy Wam kawałek rzeczywistości, w jakiej żyją surogatki, spróbujemy zgłębić elektryzującą naukowców i – co tu dużo mówić – każdego mężczyznę na świecie – tajemnicę kobiecego orgazmu, zajrzymy do świata Piotrusia Pana, którego wiele z nas spotkało na swojej drodze i pojedziemy na najbardziej szalony festiwal muzyczny na świecie – do samego serca Serbii.
W tych wyprawach towarzyszyć Wam będą – poza pięknie rozebranymi mężczyznami, gwiazdy tego numeru: Ryszard Kalisz – z poczuciem humoru wykraczającym poza granice polityki, Łukasz Jakóbiak – ze swoimi 20mkw przepełnionymi znanymi nazwiskami, Urszula Dudziak – z optymizmem nastolatki, Liliana Komorowska – z doświadczeniem życiowym potrzebnym każdej kobiecie oraz Magdalena Pilarz – z głosem, który zawstydziłby niejednego anioła. A zatem – w drogę!

mjikona
mjikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.