dodaikona
Redakcja
29/08/2011

EKScesy 2011: Doda

Za ostatnią odważną, nie tylko wizerunkowo, ale i artystycznie, płytę i za namawianie Polaków do pomocy ludziom chorym na białaczkę. Okazuje się, że można bardzo dobrze wykorzystać swoją popularność!

Fot.: Łukasz Kędzior


Na Waszych ulubieńców możecie głosować też odwiedzając naszą stronę fanowską na Facebooku: www.facebook.com/eksmagazyn. Ta gwiazda, którą nasi Czytelnicy polubią najbardziej, otrzyma specjalną nagrodę publiczności.

Dla głosujących też mamy coś ciekawego. Wystarczy znaleźć wpis dotyczący nominowanej osoby i napisać, dlaczego to ona powinna otrzymać EKSces 2011!

Czekają atrakcyjne nagrody, w postaci oryginalnej biżuterii artystycznej od sklepu Venus Galeria. Do wygrania są: kolczyki „Złote Ażury” o wartości 155 zł (srebro pozłocone), bransoletka „Niezapominajki” o wartości 110 zł (srebro oksydowane) oraz pierścionek regulowany „Lilia z mosiądzem”o wartości 75 zł (srebro oksydowane, miedź).

Żeby je wygrać wystarczy polubić stronę sklepu Venus Galeria, a następnie dodać komentarz pod swoim ulubionym artystą. I czekać na werdykt;) Udział w konkursie możecie wziąć do 15 września 2011 roku. Dzień później dowiecie się, kto z Was wygrał upominki od EksMagazynu.

Wyniki Waszego głosowania oraz werdykt Redakcji ogłosimy 27 października podczas urodzin EksMagazynu. Zapraszamy do zabawy!

dodaikona
dodaikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.