Madga Gessler
Redakcja
29/08/2011

EKScesy 2011: Magda Gessler

Za rewolucje kuchenne – pomysł na perfekcyjne show telewizyjne i za to, że nieźle namieszała w polskiej kuchni. I telewizji. Pokazała, że charakter i charyzma to jest to, na co w telewizji jest jeszcze miejsce.


Na Waszych ulubieńców możecie głosować też odwiedzając naszą stronę fanowską na Facebooku: www.facebook.com/eksmagazyn. Ta gwiazda, którą nasi Czytelnicy polubią najbardziej, otrzyma specjalną nagrodę publiczności.


Dla głosujących też mamy coś ciekawego. Wystarczy znaleźć wpis dotyczący nominowanej osoby i napisać, dlaczego to ona powinna otrzymać EKSces 2011!

Czekają atrakcyjne nagrody, w postaci oryginalnej biżuterii artystycznej od sklepu Venus Galeria. Do wygrania są: kolczyki „Złote Ażury” o wartości 155 zł (srebro pozłocone), bransoletka „Niezapominajki” o wartości 110 zł (srebro oksydowane) oraz pierścionek regulowany „Lilia z mosiądzem”o wartości 75 zł (srebro oksydowane, miedź).

Żeby je wygrać wystarczy polubić stronę sklepu Venus Galeria, a następnie dodać komentarz pod swoim ulubionym artystą. I czekać na werdykt;) Udział w konkursie możecie wziąć do 15 września 2011 roku. Dzień później dowiecie się, kto z Was wygrał upominki od EksMagazynu.

Wyniki Waszego głosowania oraz werdykt Redakcji ogłosimy 27 października podczas urodzin EksMagazynu. Zapraszamy do zabawy!

Madga Gessler
Madga Gessler

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.