2
Ela Makos
04/06/2017

Terapie łączone – efekt synergii w medycynie estetycznej

Urodowe problemy naszych Klientów mają złożone podstawy, dlatego coraz częściej zalecamy stosowanie terapii łączonych. Połączenie odpowiednio dobranych zabiegów, pozwala na osiągnięcie lepszych efektów oraz skraca czas rekonwalescencji.

mgr inż. Justyna Gorlicka-Kruk, ekspert medycyny estetycznej z Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk w Krakowie.

Terapia łączona w medycynie estetycznej to odpowiednio dobrane zabiegi wykonywane w seriach, w ściśle określonych odstępach czasu i kolejności, która potęguje pożądany efekt. – Kolejność wykonywania zabiegów w przypadku terapii skojarzonych odgrywa niezwykle ważną rolę. Połączenie kilku sprawdzonych i bezpiecznych metod podczas jednej sesji zabiegowej daje doświadczonym specjalistom dużo większe możliwości zabiegowe, a naszym pacjentom szybsze i długofalowe efekty zabiegów – tłumaczy Justyna Gorlicka-Kruk, dyplomowana kosmetolog, technolog chemiczna, szkoleniowiec i nauczycielka zawodu.

Rezultat terapii łączonych jest znacznie lepszy, niż efekty poszczególnych zabiegów wykonywanych pojedynczo. Terapie łączone w Gabinecie Gorlicka- Kruk stosowane są w przypadku m.in. likwidacji cieni pod oczami, likwidacji zmarszczek wokół oczu, czoła, linii żuchwy, szyi. – Bardzo dobre rezultaty obserwujemy również podczas pracy przy redukcji cellulitu, blizn różnego pochodzenia, w tym także rozstępów. Osobną, nie mniej obszerną dziedziną, w której wykorzystujemy terapie łączone jest trychologia. Zabiegi trychologiczne mają na celu przede wszystkim poprawić kondycję skóry głowy tak, by w widoczny sposób zredukować łysienie, przetłuszczanie się skóry głowy – tłumaczy Justyna Gorlicka-Kruk.

W trakcie wstępnej, indywidualnej konsultacji, po zbadaniu skóry, analizie problemu, możliwości i oczekiwań pacjenta oraz wykluczeniu przeciwwskazań, kosmetolog, dobiera najbardziej efektywny sposób łączenia zabiegów. Specjaliści Gabinetu Gorlicka-Kruk rekomendują również wykonywanie terapii w formie pakietów. Taka synergia jest opłacalna nie tylko dla urody, ale również dla portfela – zabiegi wykonywane w pakietach są dużo tańsze, niż te same, wykonywane pojedynczo.

Specjaliści Gabinetu przygotowali specjalne pakiety zabiegów wiosna/ lato 2017 dla Pań i Panów – w promocyjnych cenach:

I. Ekskluzywny zabieg antyoksydacyjny z witaminą C – NOWOŚĆ!

Zabieg oczyszczający i przygotowujący skórę na lato z masażem twarzy, szyi i dekoltu

Cena promocyjna: 380 zł (zamiast 430 zł)

II. Zabieg ujędrniająco-wygładzający na lato

Peeling całego ciała oraz antycellulitowy masaż bańką chińską wybranej partii ciała

Cena promocyjna 110 zł (zamiast 190 zł)

III. Pakiet Energetyzujący dla Panów NOWOŚĆ !

Energetyzujący zabieg rozświetlający z witaminą C oraz peeling kwasem migdałowym z masażem twarzy, szyi i dekoltu

Cena promocyjna 380 zł (zamiast 430 zł)

IV. Zrelaksuj się na lato – zabiegi dla Panów

Masaż relaksacyjny pleców z zabiegiem oczyszczająco-nawilżającym na twarz + GRATIS manicure biologiczny

Cena promocyjna: 190,00 zł (zamiast 280,00 zł)

Oferta pakietów ważna od 1 czerwca do 30 czerwca 2017 r. Zakupione pakiety można zrealizować w przeciągu 3 miesięcy od daty zakupu. Pełna oferta zabiegów na stronie: http://gorlickakruk.pl. Serdecznie zapraszamy!

Justyna Gorlicka-Kruk

Specjalista kosmetolog, technolog chemiczny, szkoleniowiec i nauczycielka zawodu. Ekspert medycyny estetycznej o wieloletniej praktyce zabiegowej. Właścicielka Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk w Krakowie.

Gabinet Gorlicka-Kruk oferuje między innymi zabiegi medycyny estetycznej, peelingi medyczne, laseroterapię, masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ciało, dłonie oraz stopy. Gabinet prowadzi sprzedaż szerokiej gamy kosmetyków renomowanych firm. Kuracje zabiegowe opracowywane są indywidualnie podczas konsultacji ze specjalistami Gabinetu.UWAGA KONKURS!

Chciałabyś wypróbować zabiegi, które oferują Specjaliści Gabinetu Gorlicka-Kruk w Krakowie? Odpowiedz na pytanie: który zabieg lub pakiet zabiegów z oferty Gabinetu Gorlicka-Kruk byłby najlepszy dla Ciebie i dlaczego!

Nagroda: zabieg karboksyterapii twarzy – gwarantuje ujędrnienie, dotlenienie i uelastycznienie skóry.

Odpowiedź prześlij na adres mailowy: gabinet@gorlickakruk.pl Konkurs trwa od 4.06.2017 r. do 15.06.2017 r. Voucher na zabieg karboksytarapii będzie można zrealizować w przeciągu trzech miesięcy od ogłoszenia wyników.

Życzymy powodzenia!

Przed wzięciem udziału zapoznajcie się z Regulaminem Konkursu. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego Regulaminu.

REGULAMIN

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem konkursu jest: Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk, ul. Chełmońskiego 138/1, 31-348 Kraków
 2. Konkurs trwa od 01.06.2017 do 15.06.2017 do godz. 23.59.59.

WARUNKI UCZESTNICTWA

 1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która jest osobą pełnoletnią.
 2. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na zasady Konkursu określone w Regulaminie.

ZASADY KONKURSU

 1. Zadaniem Uczestnika Konkursu jest odpowiedź na pytania konkursowe „Który zabieg lub pakiet zabiegów z oferty Gabinetu Gorlicka-Kruk byłby najlepszy dla Ciebie i dlaczego”
 2. Własną odpowiedź uczestnik przesyła na adres mailowy: gabinet@gorlickakruk.pl
 3. Zwycięzca zostanie wybrany przez jury. O przyznaniu nagrody Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni drogą e- mailową. Informacje o wynikach konkursu zostaną podane również na stronie www oraz profilu Gabinet Gorlicka-Kruk na portalu Facebook.
 4. W przypadku braku możliwości skontaktowania się z osobą nagrodzoną w Konkursie do 7 dni od daty powiadomienia o zwycięstwie, nagroda przepada na rzecz innego Uczestnika Konkursu, wyróżnionego przez Komisję Konkursową. Nagrody nie podlegają zamianie na inną nagrodę lub  na jej równowartość pieniężną.
 5. Zwycięzca  Konkursu traci  prawo  do  nagrody  bez jakichkolwiek  roszczeń  lub  żądań  wobec Organizatora, jeżeli przekazane przez niego dane osobowe okażą się błędne lub nieprawdziwe

NAGRODY

Nagrodą w Konkursie jest: zabieg karboksytarapii twarzy (http://gorlickakruk.pl/karboksyterapia/)

 1. Fundatorem nagrody jest Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk, ul. Chełmońskiego 138/1, 31-348 Kraków.
 2. W celu przekazania przez Organizatora nagrody, zwycięzca Konkursu w ciągu trzech miesięcy od ogłoszenia wyników, powinien umówić się na odebranie zabiegu w Gabinecie Gorlicka-Kruk. Voucher może zostać przekazany przez laureata innej osobie.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.).
 2. Administratorem danych osobowych w konkursie jest: Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk, ul. Chełmońskiego 138/1, 31-348 Kraków.
 3. Organizator uprawniony jest do przetwarzania danych osobowych Uczestników Konkursu w zakresie  niezbędnym  dla  realizacji  Konkursu,  w  szczególności  w  celu  przekazania  nagród Zwycięzcom oraz do wysyłki newslettera.
 4. Zgłaszając swój udział w Konkursie, Uczestnik wyraża zgodę na:

a. przetwarzanie    swoich    danych    osobowych    przez    Organizatora    w    celach związanych  z  przeprowadzeniem promocji

b. przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatora dla celów marketingowych

c. na otrzymywanie od Gabinetu Gorlicka-Kruk informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej

5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zakłócenia w działaniu łącz teleinformatycznych, serwerów, interfejsów oraz przeglądarek.

6. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Organizator uprawniony jest do dokonywania zmian w regulaminie w każdym czasie.

7.Regulamin wchodzi w życie w dniu rozpoczęcia Konkursu.

2
2

Komentarze Dodaj komentarz (1)

 1. aleksandra 01/02/2020 15:23

  CytujSkomentuj

  Konkurs !!! I ja go nie widziałam. Czy będzie konkurs powtórzony jakoś? Bo bardzo mi się by taka wygrana przydała. Czy może pani jeszcze raz to zorganizować? Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.