wszystkie_odcienie_czerni_ikona
Fot. Małgorzata Bajur
Redakcja
08/01/2013

Wszystkie odcienie czerni – thriller erotyczny Ilony Felicjańskiej

Niezwykła, mocna i bezpruderyjna powieść o pożądaniu, seksie, miłości i zbrodni. Znakomity thriller erotyczny jakiego w Polsce jeszcze nie było!

Książka opowiada o wolności erotycznej i wyzwoleniu seksualnym, ukazuje ciemną stronę kobiecej natury. Nie wiadomo czy książka oparta jest wątkach autobiograficznych. Nie da się ukryć, że autorka na brak interesujących historii ze sobą w roli głównej nie może narzekać. W przeciwieństwie do cech, jakich kobiety pragną u stałego partnera, w przelotnych kochankach poszukują seksownych uwodzicieli, którzy mają wszystko, czego potrzeba, aby zaciągnąć kobietę do łóżka. Takiego mężczyznę na swojej drodze spotyka główna bohaterka książki. Mroczne pożądanie, któremu ulega prowadzi ją do świata pełnego zła, przemocy i czerni. Wszystkich odcieni czerni.

Strona książki na facebooku:

https://www.facebook.com/WszystkieOdcienieCzerni

wszystkie_odcienie_czerni_ikona
wszystkie_odcienie_czerni_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. ekhem 08/01/2013 15:54

    CytujSkomentuj

    Wydaje mi się, że te naiwne nawiązania do bardziej znanych zagranicznych odpowiedników w polskich tytułach (filmów i książek, głównie) są bardzo naiwne i przynajmniej u mnie nie wpływają pozytywnie na chęć przeczytania. Ale nie zamierzam oceniać książki po tytule, może coś w tym będzie?

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.