współpracują z nami


Barbara Bugaj – Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Współpracuje z klubem fitness „Azik” w Krakowie oraz Centrum Medycznym „Medicor” w Rzeszowie. Współautorka warsztatów dla kobiet „Barwy Wenus”. Szczepienie w ludziach chęci świadomego i racjonalnego odżywiania  to jej pasja. Na co dzień oddaje się swojej miłości – gotowaniu. Uwielbia tworzyć nowe przepisy na lekkie i smaczne dania. Nie bez kozery znajomi nazywają ją pogromczynią kalorii na talerzu! Dla EksMagazynu będzie komentować zagadnienia związane ze zdrowym odżywianiem i dietami

masz.in studio - tworzą Karolina Sekuła i Tomasz Wiech. Karolina od trzech lat współpracuje z krakowskim oddziałem Gazety Wyborczej. Tomasz Wiech – przez pięć lat fotoreporter Gazety Wyborczej, obecnie freelancer. Laureat konkursu World Press Photo 2009.
Grupa Fototerminal – to komercyjne studio i agencja fotograficzna, która realizuje i produkuje sesje zdjęciowe. Fototerminal to krakowska szkoła fotografii, na rynku od 2003 roku, specjalizująca się w szkoleniach dla firm i uczelni, współpracująca z instytucjami kultury, partnerująca festiwalom fotografii. Fototerminal to galeria fotografii, reprezentująca artystów, organizująca wystawy oraz sprzedająca fotografię kolekcjonerską.Radek Kowalik – grafik, specjalista DTP. EksMagazynowi służy radą w kwestiach graficznych. Współtwórca serwisu Bondstreet.pl.Michał Karaś – redaktor Stadiony.net. Zainteresowany stadionami piłkarskimi i kibicowaniem jako zjawiskiem porywającym miliony. Entuzjasta groundhoppingu i zwolennik dialogu między kibicami a organami władzy, przeciwny stereotypizacji wizerunku kibica i chuligaństwu na stadionach. Pomysłodawca i koordynator niekomercyjnego projektu „Kibicowanie Jako Uniwersalny Język”. EksMagazynowi pomaga w kwestiach graficznych i technicznych

Tomek Gąsienica-Józkowy – pracę jako stylista rozpoczął dzięki „Bialy Inc.” oraz „Fashion Color”, z którymi związany jest do tej pory. Współpracuje z wieloma fotografikami, z projektantami i domami mody w kraju i zagranicą, z kilkoma agencjami modelek , z profesjonalnymi studiami fotograficznymi i firmami produkcyjnymi, ze świetnymi wizażystami i fryzjerami, z internetowymi i drukowanymi magazynami – nie tylko jako stylista, ale również jako autor – oraz z jedną galerią sztuki. Nie znosi głupoty, hipokryzji i…kalafiora. Dla EksMagazynu stylizuje sesje zdjęciowe i udziela się w rubryce „Okiem stylisty”


Patrycja Kubiak – absolwentka UJ, była modelka i uczestniczka konkursów piękności.  Zagorzała fanka Georga Michaela. Kocha Afrykę, muzykę, zwierzęta i książki. Uwielbia podróże, marzy o wyprawie do Tajlandii do Świątyni Tygrysów. Niepoprawna marzycielka. Dla EksMagazynu pisze relacje z podróży, udziela się także w rubrykach o designie, urodzie i modzie

Jacek Bilczyński – trener personalny, model, dietetyk, instruktor fitness fizjoterapeuta, właściciel firmy „Jacek Bilczyński – fit and lifestyle coach”. O zdrowym odżywianiu, i o tym jak traktować ciało człowieka, aby dobrze się czuło, wie absolutnie wszystko. Z Czytelniczkami i Czytelnikami EksMagazynu dzieli się wiedzą na temat diet i żywienia, w rubrykach „Zdrowie” i „Uroda”
Łukasz Kędzior - Absolwent dziennikarstwa na UJ w Krakowie. Specjalista od gwiazd i wielkich wydarzeń. Show-biznes nie ma przed nim tajemnic. W EksMagazynie  rozmawia z gwiazdami, relacjonuje najważniejsze wydarzenia ze świata rozrywki i kultury, publikuje także w dziale  „EKStrawaganckie Wyprawy”.

Sonia Maciuszek – twierdzi, że psy są potrzebne ludziom, by nauczyli się doceniać chwilę obecną. W pracy z psami i ich właścicielami wykorzystuje nie tylko lata swoich doświadczeń z czworonogami, ale również doświadczenia jakie zdobyła pracując z ludźmi, prowadząc warsztaty i szkolenia z rozwoju osobistego. Uważa, że praca z psem to przede wszystkim praca z jego właścicielem. Jako Psi Ekspert organizuje szkolenia dla psów i indywidualnie radzi właścicielom. Z Czytelnikami EksMagazynu dzieli się wiedzą na temat psich zachowań, sposobów rozwiązywania i zapobiegania problemom.

Maria Magierska-Persak – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pasjonuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Fanka stylu eklektycznego, w którym można bezkarnie łączyć styl vintage z nowoczesnymi elementami. Uwielbia wyszukiwać rzeczy niebanalne, a takich szuka na targach staroci i złomowiskach. Jej hobby to przywracanie życia starym przedmiotom. Dla EksMagazynu pisze do działu Design
Michał Gołąb – Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i Pedagogicznego w Krakowie. Podróżnik, globtroter i miłośnik kultury Dalekiego Wschodu. Studiował w Chinach, od kilku lat podróżuje po Azji, zachwycając się jej odmienną kulturą i obyczajowością. Co skłoniło go do wyjazdu? „Po pierwsze wielka fascynacja i miłość do Chin, do tak dalekiej od naszej kultury tych ludzi, o których Europa, a Polska w szczególności, wie bardzo mało. Dodajmy do tego chęć podróżowania, którą mam chyba we krwi i ogromną ciekawość odmiennej, tak starej i tak potężnej cywilizacji oraz wspaniałe perspektywy na przyszłość. To komplet argumentów, które przemówiły za tym, że znalazłem się właśnie tutaj.” – opowiada. Specjalnie dla EksMagazynu będzie opisywał o niezwykłych miejscach, które zobaczył, potrawach, których spróbował, ludziach, których spotkał podczas swoich wędrówek.

Agencja Insignia - Najskuteczniejsza według klientów agencja interaktywna w Polsce (zgodnie z badaniem satysfakcji klientów agencji interaktywnych przeprowadzonym przez Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Media&Marketing Polska). Odpowiedzialna za projekt i realizację strony EksMagazyn.pl.


Agencja ImaginePR – Agencja public relations specjalizująca się w działaniach wizerunkowych, które w harmonijny sposób czerpią z możliwości tradycyjnego PR-u, wspieranego przez potencjał drzemiący w społecznościach internetowych.


Agencja TrafficMore – Agencja performance marketingu, która specjalizuje się w dostarczaniu do serwisów internetowych swoich klientów wartościowego ruchu.