O nas

EksMagazyn to autorski projekt kobiet. Pomysł zrodził się na początku 2010 roku podczas spotkania w jednej z krakowskich knajp i autorki postanowiły od razu wcielić go w życie. Dzięki temu możecie odwiedzać dziś portal www.eksmagazyn.pl, a od 6 lat na polskim rynku istnieje pierwszy w Polsce magazyn otwarcie mówiący o tym, że męskie ciało jest piękne i nie trzeba się wstydzić go pokazywać, ani tym bardziej oglądać.

Twórczynie EksMagazynu to doświadczone dziennikarki ogólnopolskich mediów informacyjnych i opiniotwórczych, a także specjalistki w dziedzinie marketingu i PR. Kreatywne, dalekie od stereotypowego postrzegania świata, twórcze i co najważniejsze – wcielające swoje pomysły (nawet te na pierwszy rzut oka awykonalne) w życie. Starają się, aby tworzony przez nie magazyn, jak i portal, dostarczały z każdym wydaniem nowych, intrygujących, ekscentrycznych i pikantnie przyprawionych niusów, artykułów, reportaży, fotografii.

I na koniec słów kilka o nazwie. Dlaczego EKS? Bo brzmi prawie jak sEKS, ale zostawia niedopowiedzenie, a niedopowiedzenie jest tym, co intryguje. Bo daje początek słowom, które najlepiej oddają treści umieszczane w magazynie: EKScentryczne kobiety pobudzają wyobraźnię (takie prezentujemy na naszych łamach), EKScytujący mężczyźni nie pozwalają na nudę (to nasi męscy bohaterowie), EKStrawaganckie podróże na długo zostają w pamięci (te opisane w magazynie również), a EKStra miejsca dostarczają niezapomnianych wrażeń (podpowiadamy, gdzie ich w Polsce szukać).

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak życzyć Wam, Drogie Czytelniczki, miłej i przede wszystkim, przyjemnej lektury. Bo EksMagazyn powstał specjalnie po to, żeby sprawiać Wam przyjemność.