kobieta_123ikonanowe_2015_01
Kalina Samek
13/11/2015

Stopy wpływają na twoje samopoczucie

Stopy mogą służyć nie tylko do zakładania na nie pięknego obuwia. Mogą poprawiać samopoczucie i kondycję całego organizmu

Z Chin przyszła do nas moda na refleksoterapię. To masaż leczniczy, który wykorzystuje wiedzę o refleksach: na stopach umiejscowione są punkty połączone kanałami energetycznymi z organami wewnętrznymi w ciele człowieka, ucisk i masaż tych punktów stymuluje pracę organów wewnętrznych.

Masaż trwa kilkadziesiąt minut. – Technika ta ma długowieczną tradycję i jest ceniona na całym świecie – twierdzą pracownicy hotelu SPA Farmona w Krakowie, który oferuje zabiegi refleksoterapii.

W centrum Body&Spirit z Krakowa taki zabieg to wydatek około 80 zł. Poprawiającą samopoczucie refleksoterapię ma w swojej ofercie także Studio Urody Mimoza – tu koszt wynosi 60 zł.

Pracownicy studia polecają masaż stóp leczniczo i zapobiegawczo przy stanach wyczerpania fizycznego, bezsenności, infekcjach i przeziębieniach, bólach stawów i migrenowych, schorzeniach układu trawiennego, a także zaburzeniach układu krążenia czy hormonalnych.

kobieta_123ikonanowe_2015_01
kobieta_123ikonanowe_2015_01

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. krysia 14/12/2010 19:25

    CytujSkomentuj

    świetna sprawa

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.