123nowekobieta1
Redakcja
18/08/2012

Bądź piękna!

Już w poniedziałek odbędzie się casting do nowego programu Metamorfoz na antenie POLSAT Cafe. Wszystkie zabiegi będą realizowane w krakowskim oddziale Centrum DER-MED.

Konwencja programu opiera się na zaprezentowaniu gruntownej metamorfozy 12 kobiet – uczestniczek programu. Cykl składa się z 12 odcinków, każdy trwa 22 min. Realizowane metamorfozy umożliwiają uczestniczce programu całkową zmianę fizjonomii: począwszy od usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej, korekcji zmarszczek, cellulitu, a także zmiany fryzury, poprawienia urody dzięki idealnie współgrającym z twarzą makijażowi permanentnemu. Ponadto każda uczestniczka programu będzie przechodzić liczne zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, a także może liczyć na pełen pakiet zabiegów dentystycznych i stomatologicznych w tym wybielanie zębów oraz poprawę defektów zgryzu. Będzie to pierwszy w historii program telewizyjny typu „make-over”, który w całości będzie kręcony i realizowany w Krakowie. Dotychczas wszystkie tego rodzaju programy realizowane były w Warszawie.  Po 12 odcinkach premierowych, których emisja będzie odbywać się od września 2012 – listopada 2012, przyjdzie czas na 80 dodatkowych odcinków premierowych.

Casting dla przyszłych uczestniczek programu, odbędzie się już 20.08.2012 (poniedziałek) w hotelu Kossak w Krakowie (pl. Kossaka 1) w godzinach od 9 – 16. Całość metamorfoz będzie realizowana w Krakowskim oddziale Centrum DER-MED przy ul. Krzywa 8 www.dermed.pl

123nowekobieta1
123nowekobieta1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.