ikona
Dla lepszego samopoczucia, zdecydowane zmiany zalecane są minimum raz w roku!
Monika Mista
21/07/2011

Zmiany? Tylko na lepsze!

Zapewne wiele naszych Czytelniczek zastanawia się, dlaczego podejmujemy również temat metamorfoz męskich w kobiecym czasopiśmie. Odpowiemy przekornie, pytając: Ile razy, drogie Panie, miałyście ochotę zasugerować zmianę fryzury lub garderoby swojemu mężczyźnie? No właśnie

Panowie zwykle nie czują tak szybkiej potrzeby ingerencji w swój wygląd, jak życzyłyby sobie tego ich partnerki, czy koleżanki. Ten sam styl przez kilka lat? Ulubione jeansy i koszula noszone non stop? Zero eksperymentów? Niejedna z Czytelniczek zna to z pewnością bardzo dobrze.

Przedstawiamy Wam „Męskie Metamorfozy” – dowód na to, że mężczyzna może zmienić styl ubierania bez popadania w skrajności, odwiedzić dobrego fryzjera bez uszczerbku na zdrowiu i znaleźć dla siebie nie jedną, a kilka różnych propozycji, które okażą się strzałem w dziesiątkę. Jeżeli któraś z Was ma problem z namówieniem partnera czy też znajomego do zmiany wyglądu, wystarczy dyskretnie podrzucić mu link do „Męskich Metamorfoz” EksMagazynu. Bo któż odmówiłby takiej zmiany, jaką nasi fryzjerzy i  styliści zaproponowali Marcinowi?

PRZED:

„Trochę obawiam się drastycznych cięć. Co do ubioru – wciąż jestem na etapie poszukiwań swojego stylu. Teoretycznie wiem, co mi się podoba, co chciałbym nosić ale brakuje mi pomocy profesjonalisty, który zaproponowałby coś, co do mnie pasuje”.


ZMIANY:

Cięcie i stylizacja – salon fryzjerski „Maniewski Hair & Body” w Krakowie.


PO:

PROPOZYCJA NR1 – sportowo i młodzieńczo – w granatach:

Spodnie, t-shirt i podkoszulek long sleave Cottonfield, buty Prima Moda, zegarek Casio, biżuteria Silverado.

PROPOZYCJA NR2 – zalotnie – w popielach i grafitach:

Sweter i t-shirt Cottonfield, spodnie z szelkami – Zara, buty Prima Moda.

PROPOZYCJA NR2 – elegancko – w beżach i błękitach:

Spodnie, koszula, sweter Cottonfield, buty Prima Moda, biżuteria Silverado.

„Zawsze marzyłem o tym, by choć raz obciął mnie profesjonalny fryzjer. Nigdy nie miałem tak idealnie zrobionej fryzury. Efekt końcowy jest świetny! Z każdej strony cięcie wygląda bardzo dobrze. Włosy są też na tyle krótkie, że nie wymagają skomplikowanych zabiegów związanych z układaniem.

Podoba mi się klasyczny styl, który zaproponował stylista. Przekonałem się też do sportowych butów za kostkę, których nigdy wcześniej bym nie założył. Być może nawet sobie takie kupię.”


MĘSKIE METAMORFOZY BYŁY MOŻLIWE DZIĘKI :

-Fototerminal Studio(udostępnienie planu zdjęciowego) /www.fototerminal.com

- Salonowi „Maniewski Hair & Body” w Krakowie (porady, dobór fryzury i stylizacja) / www.maniewski.pl

- Karolinie Sekuła (zdjęcia)

- Marcinowi Kulakowi i Wojciechowi Kozubowi (stylizacja)

-Salonom sprzedaży: Prima Moda i Cottonfield z C.H. Plaza w Krakowie, Silverado z Galerii Kazimierz w Krakowie

ikona
ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.