rugikona
JJ
07/08/2012

Pozytywne wibracje

Są bajecznie kolorowe, mają pozytywne przesłanie I poprawiają humor, za każdym razem, kiedy się na nie patrzy. Seria „The New Age” nowojorskiego biura projektowego Dan Golden idealnie oddaje maksymę – „Don’t worry, be happy”

Projektant energetycznych dywanów, Dan Golden, tak opisuje swój projekt: „Kolekcja dywanów “The New Age” była zainspirowana moimi doświadczeniami związanymi z dorastaniem w latach 70., życiem w Meksyku, ludźmi, których wtedy znałem, moimi rodzicami i generalnie klimatem tamtych czasów. Chciałam zebrać te wszystkie elementy i przekształcić je w design, który będzie niósł ze sobą pozytywną energię, ciepło I bezpieczeństwo. Projekty dywanów postrzegam jako zachęcającą mantrę, która ma nam wszystkim przypominać o tym, jak ważne jest bezpieczna przestrzeń, radość z teraźniejszości i wysyłanie pozytywnych wibracji otoczeniu.”
To kolejny produkt firmy Dan Golden, który prezentujemy w dziale design. Wcześniej pisaliśmy o poduszkach z śmiesznymi rysunkami. Firma co jakiś czas wypuszcza na rynek nowe kolekcje tekstyliów, lamp i mebli. Właściciele studia mogą pochwalić się licznymi publikacjami na łamach prestiżowych pism i portali o designie. My cenimy poczucie humoru projektantów widoczne w niemal każdym ich projekcie.


www.dangolden.com

rugikona
rugikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.