ikona_miski
Julia Nieznalska
18/02/2015

Śniadanie z uśmiechem

On czy ona? Marzyciel czy realista? Singiel czy para? Oryginalna zastawa zaprojektowana dla sklepu Bonami.pl przez niemiecką grupę 58products pozwoli każdemu w nietuzinkowy sposób wyrazić swoje emocje

Charakterystyczne miseczki, kubki i filiżanki ubrane w realistyczne miny – podobnie jak my sami – oddają dobry humor, miłość czy złość. Dzięki nim rodzinne śniadanie, popołudniowe lenistwo lub spotkanie z przyjaciółmi zamienimy w dobrą zabawę, pełną żywej ekspresji.

Kiedy jesteśmy pełni energii i chcemy ze wszystkimi podzielić się naszym entuzjazmem nie musimy sięgać po wyszukane techniki konwersacji, aby to wyrazić – wystarczy roześmiana twarz, która będzie jasnym przekazem. A gdyby dodatkowo w taką minę ubrać filiżankę, z której wypijemy kawę w towarzystwie znajomych? Z pewnością urzekłaby ich taka forma i złapaliby się na odwzajemnianiu uśmiechu do… no właśnie – do nas czy do filiżanki?

Czasem bywa i tak, że jesteśmy przygnębieni, obrażeni lub poirytowani i zazwyczaj „nie chce nam się o tym mówić!“ Zamiast dodatkowo się złościć – dajmy jasny komunikat – „nadąsna miska“ lub kubek „oh please“ z oferty bonami.pl świetnie poradzą sobie z tym zadaniem.

A może wręcz przeciwnie – jesteśmy spragnieni towarzystwa innych, może nawet konkretnej osoby? „Zakochana miska“, „całuśny kubek“ lub komplet miseczek i kieliszków do jajek „szczęśliwa para“ z oferty bonami.pl może pomóc nam zbliżyć się do tego celu. Jako singiel możemy śmiało zaopatrzyć się w taki zestaw poszukiwacza, który będzie idealną przynętą. Natomiast szczęśliwym parom nic nie pomoże tak podkreślić uczuć, jak śniadanie zjedzone wspólnie z sobą i… zakochanymi, radosnymi naczyniami.

ikona_miski
ikona_miski

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.