gfmood-ikona
Ela Prochowicz
23/06/2015

Zestaw na Dzień Ojca

Co roku nadchodzi taki dzień, w którym szczególnie celebrujemy naszych rodzicieli, a konkretnie jednego rodzica płci męskiej. Ten nasz wspaniały dawca męskich wartości i cech, który zawsze stawał za nami murem i dzięki któremu postawiliśmy pierwsze kroki

Najwyższy czas, żeby właśnie w ten jeden wyjątkowy dzień, choć na chwilkę uintensywnić myślenie o naszym tacie i obdarować go czymś nadzwyczaj wyjątkowym…
Nowinki techniczne, nowe technologie… To coś, czego nasi ojcowie nie mieli szansy zaznać za czasów swej młodości. Wówczas czasy PRL-u skutecznie utrudniały życie i trzeba było doceniać wszelkie drobnostki, jakie się posiadało. Sprzęt muzyczny? Pamiętna japońska marka Technics, która oferowała na te czasy naprawdę całkiem zaawansowany muzyczny sprzęt, ale kto tak naprawdę mógł sobie na to pozwolić… Nieliczni. Dlatego ten idealny moment przyda się, aby urzeczywistnić marzenia z młodości.
I choć Twój tato nie musi być wielbicielem doskonałych i perfekcyjnych dźwięków ani koneserem muzycznych urządzeń – co byście powiedzieli na to, aby wprowadzić go odrobinę głębiej w muzyczny świat, za pomocą sprzętu, który dałby mu szanse na delektowanie się dobrym brzmieniem? Kto wie, może zarazicie go nową pasją?
Gfmod wyciąga do Was pomocną dłoń w tej sytuacji. Wyjątkowy zestaw na dzień ojca – mowa o słuchawkach i zaawansowanym muzycznym przetworniku cyfrowo-analogowym prosto ze słonecznej Italii. Męski partner M2Tech w duecie z japońskimi słuchawkami Final Audio Design, niesamowicie ze sobą współpracują, wspólnie rozbrzmiewają naprawdę dobrą muzyką i wierzcie mi – są w stanie sprostać wszelkim gustom muzycznych, nawet naszych ojców, którzy zapewne z ogromną dawką entuzjazmu i z błyskiem w oku będą cieszyć się z takiego podarunku. Czas zarazić naszego rodziciela nie tylko dobrą muzyką, ale również technologią, która tą muzykę tworzy, aby powróciły mu młodzieńcze rumieńce.

Autor: Marcin Niakas GFmod Audio Research

WWW.GFMOD.PL

gfmood-ikona
gfmood-ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.