1_HOOVER_SPONS_Bacznosc!_Ten_odkurzacz_zawsze_ma_najlepsza_postawe_red
Kalina Samek
22/06/2016

Baczność! Ten odkurzacz ma zawsze najlepszą postawę

Jest kilka pewnych rzeczy w naszym życiu. Oprócz podatków należy do nich chociażby konieczność sprzątania. Trudno również zaprzeczyć, że zanieczyszczenia z podłóg i dywanów najlepiej zbierają odkurzacze. A co, jeżeli nie masz miejsca na tradycyjne urządzenie? Wybierz wygodny, bezprzewodowy, pionowy model.

Czy wiesz, że w XIX wieku do sprzątania przy pomocy odkurzaczy potrzebne były nawet dwie osoby? W 1907 roku Murray Spangler, od którego zaczęła się historia marki Hoover, wynalazł pierwszy odkurzacz przenośny i odtąd sprzątanie podłóg przeszło prawdziwą rewolucję. Obecnie odkurzacze mają ultrapojemne 10-litrowe zbiorniki na kurz, dbają o czyste powietrze w naszych domach i dopasowują się do warunków, w jakich mieszkamy.

Nawet jeżeli nie dysponujesz dużą przestrzenią, łatwo dobierzesz odpowiednie urządzenie. Jakie sprawdzi się w kawalerce lub niedużym dwupokojowym mieszkaniu? To pionowy model – Athen Ergorapido, który jest nie tylko wygodny, lecz także elegancki. Dlaczego…?

…bo wszędzie się mieści

W niedużej garderobie, szafie w przedpokoju lub sypialni, a nawet w łazience. Hoover Athen ATV252LT waży zaledwie 3,1 kg – to tyle, ile dorosły pies rasy Yorkshire Terrier, czyli popularny york. Jednak w przeciwieństwie do pupila po skończonym sprzątaniu grzecznie uda się na zasłużony odpoczynek do wyznaczonego przez Ciebie miejsca.

…bo potrafi olśniewać
Nie tylko skutecznością sprzątania, lecz także frontowym oświetleniem, dzięki któremu nie umknie Ci żaden pyłek schowany nawet w małych zakamarkach.

…bo jest wydajny
Wystarczy, że raz naładujesz litowo-jonową baterię o mocy 25.2 V, a Twój pionowy odkurzacz będzie sprzątał aż do 60 minut bez przerwy. Wskaźnik baterii LED poinformuje Cię, kiedy należy go ponownie naładować.

…bo Cię nie ogranicza
Jeżeli nie lubisz, gdy kable plączą się wokół Twoich nóg, z Hoover Athen ATV252LT pozbędziesz się tego problemu. Dlaczego? Ponieważ to odkurzacz bezprzewodowy, a więc nie ma żadnych kabli i jego zasięg jest nieograniczony. Poza tym potrafi samodzielnie zaparkować w pionie.

…bo jest bezproblemowy
Nie lubisz wymieniać worka w zwykłym odkurzaczu? Z pionowym modelem Hoover ten kłopot znika. Łatwo i higienicznie opróżnisz zbiornik, bez żadnego kontaktu z kurzem.

…bo ma moc do walki z kurzem i alergią

Moc ssania możesz swobodnie regulować dzięki funkcji Turbo. Natomiast filtr HEPA to czyste powietrze bez alergenów w Twoim domu.

…bo jest nowoczesny
A dzięki temu stworzony do szybkiego i skutecznego sprzątania. Zbierze kurz z każdej powierzchni szczotką dopasowaną zarówno do podłóg, jak i dywanów. Niewątpliwym atutem jest również atrakcyjny design, który sprawia, że odkurzacz stanowi niebanalny dodatek do nowoczesnych wnętrz.

Podaruj sobie komfortowe i szybkie sprzątanie z odkurzaczem, nie zajmującym dużo miejsca. Wybierz Hoover i spraw, by żyło Ci się lepiej we własnym domu.

1_HOOVER_SPONS_Bacznosc!_Ten_odkurzacz_zawsze_ma_najlepsza_postawe_red
1_HOOVER_SPONS_Bacznosc!_Ten_odkurzacz_zawsze_ma_najlepsza_postawe_red

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.