bluerank-texting-1490691_1920
Fot. Pixabay
karolina
04/07/2018

Bonusy za doładowanie online. Poznajcie najciekawsze promocje za doładowanie w Orange!

Bonusy i rabaty po doładowaniu to rodzaje promocji, które klienci najbardziej lubią. Dlaczego? Żeby zyskać dodatkowe środki na koncie, atrakcyjny pakiet internetowy czy chociażby kupon rabatowy do sklepu, najczęściej nie trzeba wysyłać żadnych kodów ani poświęcać czasu na udział w ofertach promocyjnych. Wystarczy doładować konto, a bonus zostanie przyznany automatycznie. Jakie bonusy za doładowanie oferuje swoim klientom sieć Orange?

 1. 1. 10% extra za doładowanie

Jednym z najpopularniejszych bonusów za doładowanie w Orange jest możliwość otrzymania dodatkowych 10% kwoty doładowania. Co należy zrobić, żeby skorzystać z tej promocji? Wystarczy doładować konto dowolną kwotą, za pośrednictwem strony:  https://doladowania.orange.pl. Po doładowaniu klienci otrzymują dodatkowe 10% bonusu za doładowanie, o czym są informowani poprzez SMS. Przyznane środki można wykorzystać przez kolejne 14 dni rozmowy, SMS-y, MMS-y czy usługi internetowe.

 1. 2. Bonusowy internet za doładowanie

W Orange Free na kartę, za każde doładowanie klienci otrzymują dodatkowy pakiet internetowy. Wielkość pakietu jest uzależniona od kwoty doładowania. Opisywany bonus za doładowanie jest przyznawany automatycznie, po każdym zasileniu konta, nie trzeba go włączać żadnym specjalnym kodem. Ile GB można zyskać po doładowaniu?

Kwota doładowania

5

10

30

50

100

200

Przyznany bonus

2,5 GB

5 GB

15 GB

25 GB

50 GB

100 GB

Ważność bonusu

2 dni

5 dni

31 dni

93 dni

155 dni

155 dni

Ze wspomnianego bonusu za doładowanie w Orange mogą korzystać osoby, które mają taryfę Orange Free na kartę. Co z osobami, które mają uruchomione inne taryfy? Nic straconego, taryfę można łatwo zmienić, wpisując w telefonie kod: *101*40#, który należy zatwierdzić, wciskając zieloną słuchawkę. Po uruchomieniu taryfy, promocja zacznie automatycznie obowiązywać.

 1. 3. Bonus za staż w sieci

Lojalni klienci Orange są nagradzani przez sieć za pomocą bonusów za doładowanie, których wielkość zależy od miesięcy lub lat korzystania z sieci Orange. Z powyższej oferty mogą skorzystać użytkownicy, korzystający z takich taryf, jak: Orange POP, Orange One, Orange YES, Orange SMART na kartę, Nowe Orange Go i Orange Free na kartę. Promocja dostępna jest także dla użytkowników promocji Zetafon, którzy posiadają jedną z wymienionych taryf. Ile wynosi bonus promocyjny?

●     Dla osób ze stażem 0-12 miesięcy – 10%

●     Dla osób ze stażem 13-24 miesiące – 20%

●     Dla osób ze stażem 25 i więcej miesięcy – 30% więcej

Przyznane środki można wykorzystać dowolnie: na rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz połączenia z internetem.

 1. 4. Rabat po doładowaniu

W Orange można zyskać nie tylko bonus za doładowanie, ale też atrakcyjny rabat. Pod koniec ubiegłego roku sieć zaoferowała swoim klientom rabaty do różnych sklepów oraz dostawców usług. Za doładowanie, można było zgarnąć rabat na zamówienia na Pizza Portal, a także do sklepów: RTV Euro AGD, C&A, Wittchen i Astratex.pl. Skorzystanie z rabatu po doładowaniu było bardzo proste. Wystarczyło wejść na stronę internetową z opisanymi rabatami, wysłać SMS z kodem, który był przypisany do konkretnego rabatu, a następnie doładować konto.

10% extra za doładowanie, bonusowy internet oraz dodatkowe środki za staż w sieci to tylko niektóre z bonusów za doładowanie, które można otrzymać w Orange. Sieć, co jakiś czas, oferuje klientom coraz nowsze i jeszcze atrakcyjniejsze bonusy, rabaty i promocje, które można zyskać, doładowując konto. Warto zatem śledzić stronę operatora i być na bieżąco ze wszystkimi bonusami.

Artykuł sponsorowany

bluerank-texting-1490691_1920
bluerank-texting-1490691_1920

Komentarze Dodaj komentarz (3)

 1. ekhem 05/07/2018 16:25

  CytujSkomentuj

  A ja siedzę w Mobile Vikings i bardzo sobie cenię :P

 2. perpetua 12/07/2018 07:18

  CytujSkomentuj

  > A ja siedzę w Mobile Vikings
  > i bardzo sobie cenię :)

 3. karola007 12/07/2018 07:24

  CytujSkomentuj

  Ja od jakiegoś czasu jestem T-Mobile na abonament i szczerze mówiąc jestem tam bardziej z przyzwyczajenia niż dlatego, że są tacy super. Jak patrzę po ludziach, którzy mają OOrange na doładowanie to naprawdę dobrze na tycm wychodzą

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.