mono_ikona
Ela Prochowicz
28/02/2013

Mały rozmiar, wielki urok

To małe, zgrabne a jednocześnie bardzo funkcjonalne rozwiązanie kuchenne posiada krótki ociekacz i dużą komorę. Dzięki Mono D-100 nawet posiadacze małej kuchni nie będą się martwić o to, że nie znajdą w niej miejsca na wymarzony zlewozmywak

Designerzy z niemieckiej firmy Schock projektując nowy zlewozmywak Mono D-100 wzięli pod uwagę to, że kuchnia jest sercem domu. Dlatego też twórcy tego rozwiązania zadbali, by Mono D-100 miał nie tylko wyszukany design, ale i był funkcjonalny, idealnie sprawdzając się w każdej kuchni, bez względu na jej wielkość: w małej, gdy potrzebna jest oszczędność miejsca i w dużej, gdy zlewozmywak pełni funkcję pomocniczą dla zmywarki.

Niepowtarzalna atmosfera w kuchni
Zgrabny, a jednocześnie bardzo funkcjonalny, nowy zlewozmywak Mono D-100, z oferty CCI Sp. z o.o., charakteryzuje się niewielkimi wymiarami: 765x510mm. Nie zajmuje on zbyt wiele miejsca, przez co nie zmniejsza się powierzchnia kuchennego blatu. Na szczególną uwagę zasługują wymiary komory 479x440x200mm.  W takiej komorze swobodnie umyjemy większe naczynia. Zlewozmywak posiada krótki, elegancko wyprofilowany ociekacz, który nadaje mu niepowtarzalny wygląd. Ociekacz sprawdzi się szczególnie w małej kuchni, w której nie ma miejsca na dodatkową półkę z suszarką do naczyń. Mono D-100 dostępny jest także w wersji ze zintegrowanymi światłami LED. Podkreślają one nie tylko piękno zlewozmywaka, ale także tworzą niepowtarzalną atmosferę w kuchni.
Nowy zlewozmywak marki Schock – Mono D-100 dostępny jest aż w 9 odcieniach. Bogata paleta kolorów pozwoli uczynić każdą kuchnię unikalną i wyjątkową. Jasne, stonowane kolory: beż, ecru i biały (Avorio, Magnolia, Polaris) doskonale będą kontrastować z ciemnymi blatami, natomiast czarne (Magma, Puro) pozwolą przełamać delikatne odcienie wyposażenia kuchni, zaś grafitowa barwa (Carbonium, Stone) idealnie wpasuje się w nowoczesne aranżacje. Dla wielbicieli głębokich brązów do wyboru są odcienie Chocolate i Bronze.
Materiał Cristadur® – poczuj różnicę
Mono D-100 to nie tylko bogata kolorystyka. Materiał Cristadur®, z którego został wykonany zlewozmywak Mono D-100 posiada wyjątkowo gładką powierzchnię, a w dotyku przypomina jedwab. Dzięki formule Antibac pozwala zapobiec rozwojowi bakterii aż w 95 %. Jest łatwy w utrzymaniu czystości, odporny na zadrapania, uderzenia oraz wysokie i niskie temperatury. Do nowego modelu można dobrać odpowiednia baterię z oferty firmy CCI sp. z o. o.. W nowoczesnym wnętrzu idealnie sprawdzi się chromowana bateria Eris 594.120 CHR, która podkreśli jego charakter. Zaś w klasycznej kuchni doskonale wkomponuje się granitowa bateria Nimbus 523.120. Jedną z zalet jest możliwość doboru baterii w tym samym kolorze, co zlewozmywak. Nowy zlewozmywak Mono D-100, dostępny w ofercie CCI Sp. z o.o., to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wysoką jakość wykonania produktu oraz niebanalny design. Dzięki bogatej kolorystyce idealnie sprawdzi się on w każdym wnętrzu, bez względu na jego wielkość. W małej czy dużej kuchni pozwoli się cieszyć pięknem na długie lata.


Sposób montażu: wpuszczany, lolory: Avorio (beż), Bronze (brąz), Carbonium (grafit), Chocolate (brąz), Magma (czerń), Magnolia (ecru), Polaris (biel), Puro (czerń), Stone (grafit). Oświetlenie LED: możliwość zamówienia ze światłami LED. Zalecana armatura: Schock Eris 594.120 CHR, Schock Nimbus 523.120 kolor. Cena: 1499 zł

mono_ikona
mono_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.