CANDY-Przejmij_kontrole_nad_swoim_praniem_ dzieki_aplikacji Smart_Touch_od_Candy
Kalina Samek
06/09/2016

Przejmij kontrolę nad swoim praniem dzięki technologii Candy Smart Touch

Kontrolujesz swoje wydatki, żeby lepiej zarządzać domowym budżetem. A co powiesz na możliwość sterowania pralką przy pomocy smartfona? Inteligentne technologie są bliżej niż myślisz, a prosta i intuicyjna obsługa sprawią, że Twoje pranie stanie się przyjemnością i będzie skuteczniejsze niż kiedykolwiek

Co wspólnego mają ze sobą smartfon i pralka? Ten duet może raz na zawsze zmienić sposób, w jaki robisz pranie. Wystarczy, że wybierzesz innowacyjną pralkę Candy z technologią Smart Touch, a zyskasz dostęp do nowoczesnych rozwiązań, które oszczędzą Twój czas.

Zobacz, jakie funkcjonalności oferuje ta kultowa włoska marka.

Inteligentny monitoring

Czy to możliwe, żeby pralka sama informowała o potrzebie wyczyszczenia filtra lub włączeniu programu dezynfekującego wnętrze? Tak. Przy pomocy inteligentnego monitoringu Candy poinformuje Cię, że już czas na konserwację urządzenia. Dzięki tej funkcji zapewnisz mu dłuższe życie i cały czas będziesz miał je pod kontrolą. Co więcej – w razie potrzeby sam zdiagnozujesz usterkę!

Sterowanie głosowe i statystyki

Nowoczesna pralka Candy służy nie tylko do prania. To także Twój Osobisty Asystent. Dzięki funkcji sterowania głosowego możesz wydawać polecenia, używając smartfona z funkcją NFC i w ten sposób dobierać odpowiedni program prania. Pralka wysłucha Cię i wybierze odpowiedni cykl. Tobie pozostanie już tylko wciśnięcie przycisku START. Dodatkową funkcjonalnością w pralkach Candy z linii Smart Touch jest opcja „Twoje Statystyki”, która dostarcza informacji na temat zużycia energii przez pralkę, najczęściej wybieranych programów oraz czasu, jaki jest przeznaczany na pranie. Otrzymasz też dodatkowe porady, jak jeszcze lepiej  i skuteczniej korzystać z pralki.

Spersonalizowane programy prania

Każdy ma kilka ulubionych ubrań, które nierzadko wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Teraz możesz zadbać zarówno o delikatne koronkowe bluzki, jak i spodnie do biegania. Smart Touch ma rozwiązanie skrojone na miarę wszystkich indywidualistów. Opcja spersonalizowanych programów to 40 różnych możliwości konfiguracji cykli prania. Wystarczy, że wybierzesz własną nazwę programu, temperaturę i obroty wirowania. Klikasz „zapisz” na smartfonie i gotowe. Twój telefon przekaże pralce informacje o zapamiętanym programie, a Ty nie musisz za każdym razem wprowadzać ustawień od nowa.

Design w parze z funkcjonalnością i ekologią

Włosi słyną z unikatowego designu, czego najlepszym przykładem jest właśnie stylowa pralka Candy. Inteligentna technologia łączy się tu z doskonałym wzornictwem i perfekcją wykonania. Eleganckie pokrętło czy wysoko osadzone chromowane drzwiczki z dużym, 35-centymetrowym otworem to wygodny załadunek prania. Czym byłby jednak niepowtarzalny styl, gdyby nie wiązał się z ograniczaniem negatywnego oddziaływania na środowisko? Marka Candy przywiązuje dużą wagę do ekologii, dlatego produkuje pralki z najwyższymi klasami efektywności np. klasą energetyczną A+++. Dzięki temu urządzenie, które wybierasz może pochwalić się niskim zużyciem wody i energii elektrycznej oraz wydajną, cichą pracą.

Jeśli szukasz nowoczesnej i pięknej pralki – Candy spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

CANDY-Przejmij_kontrole_nad_swoim_praniem_ dzieki_aplikacji Smart_Touch_od_Candy
CANDY-Przejmij_kontrole_nad_swoim_praniem_ dzieki_aplikacji Smart_Touch_od_Candy

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 10/01/2019 20:13

    CytujSkomentuj

    Teraz takie czasy że sprzęty coraz mądrzejsze ;) ale skutkuje to tylko tym, że możemy lepiej zaplanować sprzęt do gospodarstwa domowego, bardziej skuteczny i wydajny. A że trzeba zapłacić więcej – no cóż. Ułatwia to niewątpliwie życie domowe i jeśli tylko ktoś ma finanse na to to niech kupuje.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.