CANDY-SPONS-Simply-Fi i zarządzasz domem dzięki aplikacji mobilnej
Kalina Samek
05/02/2016

Simply-Fi i zarządzasz domem dzięki aplikacji mobilnej

Na siłowni, podczas urlopu lub wracając z zakupów – w każdej chwili możesz mieć kontrolę nad sytuacją w domu. Wystarczy wybrać interaktywne AGD marki Candy zarządzane za pomocą aplikacji mobilnej, którym sterujesz, kiedy chcesz, i tak, jak chcesz

Włoska marka Candy od samego początku swojego istnienia stawia na nowoczesne i rewolucyjne rozwiązania, które ułatwią wykonywanie codziennych prac domowych. Dlatego rodzina Fumagallich już w 1946 roku, zainspirowana odkryciami w Ameryce, stworzyła jedną z pierwszych pralek automatycznych w Europie, a następnie zaczęła ją udoskonalać.

Innowacyjny MixPower System mieszający detergent poza bębnem pralki, sukcesywne zwiększanie ładowności pralki z jednoczesnym zmniejszaniem jej rozmiarów to tylko niektóre rozwiązania zaproponowane przez markę Candy.

Simply-Fi – aplikacja mobilna do zarządzania domem

Teraz dzięki zainstalowaniu na swoim smartfonie lub tablecie specjalnej aplikacji masz możliwość zdalnego sterowania AGD. W tym celu w portfolio marki Candy, pioniera innowacyjnych rozwiązań, znalazło się właśnie aż 6 „podłączonych” urządzeń.

W skład zestawu wchodzą:

  • pralka,
  • lodówka,
  • zmywarka,
  • piekarnik,
  • płyta indukcyjna,
  • okap.

Zobacz, jak działa system SimplyFi!

Sterowanie tego typu zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa i zagwarantuje pełną kontrolę nad domem!

Z aplikacji Simply-Fi możesz korzystać:

1. W pracy

Hałas pralki stanowczo nie jest najprzyjemniejszym akompaniamentem w domu. Dlatego często decydujesz się na uruchomienie urządzenia pod swoją nieobecność. Niestety… czy znasz to uczucie niepewności, gdy siedzisz w pracy i nie pamiętasz, czy włączyłeś/wyłączyłeś pralkę? Czas położyć kres takim rozterkom. Dzięki urządzeniom Simply-Fi nie tylko dostaniesz powiadomienie o stanie pracy urządzenia, lecz także możesz zaprogramować pralkę na podtrzymanie świeżości prania – jeśli pranie się skończyło, a Ty dziś wrócisz później do domu. Automatyczne programy, choć jest ich 16, nie będą już ograniczeniem, ponieważ możesz utworzyć własne ustawienia, dobrane do potrzeb Twojej garderoby. To daje Ci Menu a la carte, czyli personalizacja ustawień.

2. W siłowni

Pełnowartościowy posiłek po ćwiczeniach na siłowni to konieczność. Czasem jednak brakuje czasu na jego przygotowanie. W tym przypadku z pomocą przychodzi np. podłączony do aplikacji piekarnik. Jeszcze w drodze do domu możesz włączyć urządzenie i zacząć je nagrzewać. Po powrocie wystarczy włożyć ulubione warzywa lub mięso do piekarnika. Pyszny posiłek w krótszym czasie niż zazwyczaj gotowy!

3. Na zakupach

Kiedy wracasz z pracy, zdarza Ci się skoczyć do sklepu na mniejsze lub większe zakupy? Oczywiście – czasem to jedyna możliwość, by uzupełnić zapasy. Również w takiej sytuacji świetnie sprawdzą się urządzenia zarządzane za pomocą aplikacji mobilnej. Łatwo np. zwiększyć temperaturę chłodzenia w zamrażarce, dzięki czemu szybko zmrozisz wszelkie mrożonki lub mięsa kupione w sklepie.

4. W domu

Mogłoby się wydawać, że w domu innowacje tego typu zupełnie się nie przydadzą. W końcu co za problem wstać z kanapy lub od biurka i pójść do kuchni, prawda? Nic bardziej mylnego! Wyobraź sobie sytuację: masz gości, wkładasz do zamrażarki butelkę wina i idziesz do salonu, gdzie w ferworze wydarzeń i rozmów o niej zapominasz. Wystarczy jednak ustawić przypomnienie i w odpowiednim momencie Twój tablet lub smartfon dadzą Ci znać, że napój został już odpowiednio schłodzony.

5. Na urlopie

Gdy wyjeżdżasz na dłużej, z pewnością się zastanawiasz, jak zabezpieczyć swój dom przed ewentualnym niebezpieczeństwem. Znanym sposobem są już zdalnie sterowane rolety zewnętrzne, które można zaprogramować tak, by podnosiły się i opuszczały w odpowiednim czasie. Co jeszcze można zrobić? Zapalać światło. Podświetlany okap zsynchronizowany z aplikacją Simply-Fi również sprawdzi się w takiej sytuacji. Wystarczy uruchomić funkcję bezpieczny dom za pomocą tabletu.

Urządzenia marki Candy z technologią Simply-Fi to rozwiązanie dla Ciebie – zobacz, jakie to proste!

CANDY-SPONS-Simply-Fi i zarządzasz domem dzięki aplikacji mobilnej
CANDY-SPONS-Simply-Fi i zarządzasz domem dzięki aplikacji mobilnej

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.