plaza_ikona
Ela Prochowicz
21/07/2015

#sopotcollection

Marka odzieżowa DIVERSE prezentuje nową, limitowaną kolekcję wyjątkowych ubrań stworzoną we współpracy z miastem Sopot. Seria #sopotcollection, zaadresowana wyłącznie do kobiet, to unikalna w stylistyce i wzornictwie linia, której inspiracją stał się niezobowiązujący styl i symbole najpopularniejszego polskiego letniego kurortu

#sopotcollection to druga już w tym roku limitowana kolekcja marki – tym razem zaadresowana wyłącznie do kobiet. Bazę stanowią komfortowe i bardzo przyjemne w użytkowaniu miękkie dzianiny, a stonowana paleta kolorystyczna, składająca się ze złamanej bieli oraz różnych odcieni szarego melanżu stwarza uniwersalną bazę dla różnorodnych stylizacji.
Projektanci marki tworzyli z rozmachem. Wprowadzono odważniejsze formy i bardzo modowe rozwiązania – asymetryczne doły i surowe wykończenia, które podkreślają miejski styl limitowanej kolekcji. Kobieta nosząca #sopotcollection nie epatuje seksapilem – świadoma zmysłowość tkwi w niej, jest nieoczywista i w subtelny sposób podkreślona przez oryginalne fasony.

plaza_ikona
plaza_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 23/05/2018 07:28

    CytujSkomentuj

    Fajne :) lekki, letni styl :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.