HOOVER_SPONS_Ten_inteligentny_robot_posprzata_za_Ciebie_red
Kalina Samek
23/06/2016

Ten inteligentny robot posprząta za Ciebie

Czasy, w których roboty pomagają wykonywać ludziom codzienne obowiązki, nie są już odległą przyszłością. Teraz prace domowe mogą być o wiele przyjemniejsze niż jeszcze kilka lat temu. Inteligentne roboty ułatwiają m.in. gotowanie, a także sprzątanie. Przekonaj się, jak niewielki odkurzacz automatyczny wyczyści Twoje mieszkanie w zaledwie kilkanaście minut.

Praca zawodowa, spotkania ze znajomymi, zakupy – wszystko to powoduje, że spędzasz w domu coraz mniej czasu? Z pewnością nie chcesz poświęcać każdego momentu na sprzątanie. Więcej wolnych chwil to także szansa dla Ciebie – szansa na nowe hobby czy bliższy kontakt z rodziną.

Zobacz, dlaczego warto wybrać odkurzacz automatyczny RoboCom marki Hoover.

 • Ustawiaj…

Urządzenie Hoover jest bardzo proste w obsłudze. Można nim sterować na dwa sposoby – za pomocą wyświetlacza LCD oraz dotykowych przycisków znajdujących się na odkurzaczu, a także dzięki pilotowi na podczerwień. Fale radiowe przenikają nawet przez ściany, dlatego uruchomisz RoboCom nawet wtedy, gdy przebywasz w innym pokoju.

Po włączeniu odkurzacza automatycznego RoboCom Hoover wybierz jeden z dziewięciu programów, np.:

 • programy pozwalające wybrać sposób poruszania się urządzenia – zygzak, krawędziowy, eliptyczny, kwadratowy,
 • nawigacja ręczna – czyli urządzenie porusza się w odpowiednią stronę po naciśnięciu przez Ciebie strzałek,
 • Full & Go – czyli automatyczne odkurzanie po naładowaniu się urządzenia,
 • Turbo – dzięki któremu odkurzacz pracuje szybciej,
 • zaplanowane sprzątanie – dzięki niemu możesz wybrać czas sprzątania we wszystkie dni tygodnia.

Nie musisz się martwić tym, że odkurzacz Hoover uszkodzi delikatne przedmioty w Twoim domu. Zamontowany czujnik sprawia, że robot nie uderza w krawędzie i zatrzymuje się tuż przed nimi. Wykrywa także uskoki podłoża, a więc możesz być pewny, że Twój odkurzacz nie spadnie ze schodów.

 • Zrelaksuj się….

Po nastawieniu odkurzacza automatycznego możesz zająć się sobą. Czas do pracy? Mała popołudniowa drzemka? Urządzenie pracuje nawet do 120 godzin, w związku z czym nie musisz się martwić, że szybko rozładuje mu się bateria. Sprzęt Hoover samodzielnie powraca do stacji dokującej i ponownie rozpoczyna pracę, gdy zostanie w pełni naładowany.

Pod Twoją nieobecność pracują jednocześnie:

 • szczotki do parkietu z naturalnego włosia, które nie rysują powierzchni i dokładnie czyszczą wszystkie szczeliny,
 • mop do polerowania podłóg – dzięki niemu Twój dom będzie lśnił czystością.
 • Oceń efekt…

Powrót do domu może być bardzo przyjemny. Pewnie nieraz marzyłaś o tym, aby mieszkanie sprzątało się samo. Teraz to możliwe dzięki wygodnemu odkurzaczowi automatycznemu RoboCom2. Jedyna czynność, którą powinnaś wykonać, to wyczyszczenie pojemnika. Odkurzacz Hoover jest bezworkowy, dzięki czemu nie musisz kupować dodatkowych akcesoriów.

Czysta podłoga, lśniący parkiet, odświeżony dywan i brak jakichkolwiek uszkodzeń na meblach – taki efekt zagwarantuje Ci urządzenie marki Hoover, dla której dobro klientów było zawsze najważniejsze.

Sprawdź inne urządzenia dostępne na stronie www.hoover.pl.

HOOVER_SPONS_Ten_inteligentny_robot_posprzata_za_Ciebie_red
HOOVER_SPONS_Ten_inteligentny_robot_posprzata_za_Ciebie_red

Komentarze Dodaj komentarz (1)

 1. Dagmara 18/06/2018 07:55

  CytujSkomentuj

  No właśnie myślę nad odkurzaczem. W domu są zwierzaki, latem się bardzo pyli więc mógłby mnie odciążyć. Tylko czy sierść go nie zapcha? Ktoś ma może i może podpowiedzieć?

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.