huawei-ik
Kalina Samek
06/04/2017

WIDEO SPONSOROWANE: Nowy Huawei P10

Czy smartphone może uczynić nasze życie odrobinę łatwiejszym? O to, postarali się twórcy nowego urządzenia Huawei P10

Twórcy smartphonów prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych udogodnień dla użytkowników. Czy twórcom Huawei P10 udało się zaskoczyć czymś nowym?

Na pewno, interesująca jest współpraca z markę Leica (!), która zaowocowała podwójnym aparatem, który portretom nadaje niespotykaną jakość oraz wrażenie głębi. Aparat pozwala uchwycić więcej światła i detali. Funkcja bokeh (rozmyte tło), podwójny zoom hybrydowy a nawet „Leica selfie” to interesujące nowości charakteryzujące aparat nowego P10. #Perfect10 to idea perfekcyjnego portretu, do którego marka dążyła przy pracy nad urządzeniem. Teraz… wystarczy tylko uwolnić kreatywność!

Masz dość smartphonów, których boisz się używać nie ruszając się z domu bez power banku? Twórcy pomyśleli i o tej bolączce. Nowy P10 jest wyposażony w szybko ładującą się baterię. 3200mAh, z funkcją Huawei SuperCharge. Niskonapięciowa ładowarka jest wyposażona w specjalny układ odprowadzania ciepła, który chroni ją przed przegrzaniem.

Niewątpliwą zaletą jest prosty a robiący wrażenie design nowego urządzenia marki. Obudowa jest płaska i gładka, a krawędzie wykończone diamentowym szlifem. Jednak obudowa i jej idealny wzór nie miałyby znaczenie, gdyby nie… bogate wnętrze!

Mowa o procesorze Kirin 960. 4 rdzenie 2.4 G7Hz (Cortex A73 ) i 4 rdzenie 1.8GHz (Cortex A53). Po raz pierwszy wprowadzone przez Huawei: procesor Cortex A73 oraz ośmiordzeniowy układ graficzny Mali‑G71. Obsługuje technologie GSM/UMTS/CDMA*/LTE. Nowoczesny i mocny procesor sprawia, że aplikacje ładują się szybko.

Huawei P10 chce dać użytkownikom do ręki urządzenie dzięki, któremu nie tylko będę mogli poprawić nieco swoją nieperfekcyjną rzeczywistość, ale temu, co w życiu nieperfekcyjne nadać wartość poprzez możliwość uwiecznienia momentu, sytuacji, człowieka najlepiej jak to jest możliwe.

Post sponsorowany przez HUAWEI

huawei-ik
huawei-ik

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.