dab_ikona
Julia Nieznalska
16/07/2015

Dąb we wnętrzach

Nieprzemijający urok drewna, solidność dębu, przykuwające wzrok detale i do tego rzemieślnicza precyzja. Efekt? True Oak – kolekcja mebli łazienkowych od Villeroy & Boch, której nazwa kryje siłę i piękno prawdziwego, starannie wyselekcjonowanego drewna dębowego

Rzemiosło na najwyższym poziomie
Najprawdziwsze dębowe drewno i najwyższa precyzja wykonania – z połączenia tych elementów powstała rustykalna kolekcja mebli łazienkowych True Oak od Villeroy & Boch. Wyróżnia ją ciepły kolor – Mellow Oak, który jest efektem pięcioetapowej, starannej obróbki wyselekcjonowanego drewna. Wszystkie szafki zwieńczone są blatami wykonanymi z frezowanego betonu – dzięki temu chronią meble przed wodą i ułatwiają utrzymanie czystości. Kolekcja True Oak to również wykonane z niezwykłą dbałością detale, m.in. ceramiczne uchwyty, które można dobrać do wybranej kolekcji umywalek Villeroy & Boch. Bo arcydzieło prawdziwego stolarstwa, jakim są meble True Oak, idealnie współgra z wieloma liniami ceramiki. Ich rustykalny urok stworzy w łazience klimat spokoju i harmonii jak w leśnym zaciszu lub nad słonecznym jeziorem w czasie wakacji…

Z uwagi na detale
Villleroy & Boch wie, że diabeł tkwi w szczegółach! Dlatego wszystkie meble z kolekcji True Oak wykonane są z wyjątkową precyzją. Fronty szafek zdobią geometryczne tłoczenia, a nóżki dzięki zwężeniom wyglądają lekko i zgrabnie. Wzrok przyciągają ceramiczne uchwyty: okrągłe, które będą idealnie współgrać z umywalką My Nature i owalnymi modelami Loop & Friends, oraz kwadratowe – do prostokątnych form Memento. Okrągłe gałki mogą również być ozdobione dekorem – niebieskim bławatkiem wprost z letniej łąki! Motyw ten został zaczerpnięty z porcelanowej kolekcji Farmhouse Touch Blueflowers, która dzięki swojemu sielankowemu urokowi króluje na letnich stołach i plenerowych przyjęciach. Polne chabry jeszcze bardziej zaznaczą rustykalny charakter wnętrza i zatrzymają lata czas na dłużej!

Między tradycją a nowoczesnością
W kolekcji True Oak dostępne są stojąca szafka, regał, reling na ręczniki, lustro i dwa rodzaje szafek podumywalkowych: zabudowana i otwarta z plecionymi koszami, które z powodzeniem zastąpią tradycyjne półki i podkreślą rustykalność wnętrza. Dodatkowo szuflady zostały wyposażone w system cichego i miękkiego domykania SoftClosing, a stojący wieszak na ręczniki wzmocniono aluminiowymi elementami. Kolekcję dopełnia klasyczne lustro w drewnianej ramie z energooszczędnym oświetleniem LED – bo u Villeroy & Boch rustykalność łączy się z zaawansowanymi technologiami!


Villeroy & Boch od pokoleń kultywuje rzemieślniczą tradycję. Meble marki powstają w warsztatach stolarskich, m.in. w Mondsee – malowniczym miasteczku w Austrii, gdzie tradycyjna sztuka rzemieślnicza spotyka się z najnowocześniejszymi technologiami produkcji. Dzięki nim powstają takie arcydzieła stolarstwa, jak prawdziwie dębowa kolekcja True Oak.

dab_ikona
dab_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 18/11/2019 23:51

    CytujSkomentuj

    Mnie dąb w otoczeniu domowym to raczej przygnębia ale tu, jak widzę, jest totalnie inny kolor. Lżejszy i jaśniejszy. Możliwe ze co dąb to tez inny odcień. Wiem niestety ze drewno dębowe jest bardzo drogie wiec remontu przy tej okazji z dębem nie zrobię ale inne gatunki już są tańsze. Życie ;) za jakość się płaci.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.