Dekoria.pl_-_aranzacja_Mokka_-poszewki
Klasyka w wystroju to wyraz dobrego smaku / fot. mat. prasowe Decoria.pl
Dagna Starowieyska
21/01/2011

Klasyka w pokoju

Gwarancją sukcesu w aranżacji wnętrz jest odwołanie się do klasyki. Nie musi ona oznaczać nudnych rozwiązań, wręcz przeciwnie może być gruntem dla stylistycznych wariacji

Klasycznym duetem kolorystycznym, który świetnie sprawdza się w różnych kombinacjach jest połączenie beżu i brązu. Wnętrze w tych barwach można stworzyć zarówno przez pomalowanie ścian jak i wprowadzenie dodatków. Kawowo – mleczne kolory sprawdzą się w pokoju dziennym, gdzie stworzą ciepłą, przytulną aurę, a także w kuchni, gdzie będą nasuwały skojarzenia z klimatem kameralnych kawiarni i czekoladziarni.

Beżowo – brązowa kolorystyka stała się inspiracją dla firmy Dekoria.pl, co zaowocowało wyjątkowymi zestawami dekoracyjnymi z kolekcji Mokka. Stanowią one spójną kompozycję, nadającą się do kompleksowego urządzenia wnętrza. Każdy z elementów kawowego kompletu jest również dostępny oddzielnie.

W skład zestawu Mokka wchodzą dwie poszewki na poduszki – jedna wykonana z beżowego weluru, a druga z żakardowej tkaniny w kolorze kakao, przełamanym jasnymi kropkami. Podobny wzór znajdziemy na obrusie i na prostokątnym bieżniku, który można wykorzystać jako nakrycie stolika do kawy. Subtelnym uzupełnieniem są zasłony utrzymane w kolorystyce brązowej, złamanej przez jasno beżowe motywy kwiatowe. Elegancji dodaje im stylowe marszczenie. Dzięki dołączonej taśmie do zaprasowania, możemy podwinąć dół zasłony do odpowiadającej nam długości.

Dekoria.pl_-_aranzacja_Mokka_-poszewki
Dekoria.pl_-_aranzacja_Mokka_-poszewki

Komentarze Dodaj komentarz (2)

  1. krysia59 07/03/2011 16:28

    CytujSkomentuj

    nigdy nie lubiłam beżu ale okazało się że jest twarzowy i bardzo spokojny

  2. Dagmara 05/02/2019 17:41

    CytujSkomentuj

    Ja miałam etap, że nosiłam dużo beżowych rzeczy ale to jednak totalnie nie mój kolor (chłodne, jasne lato). W domu jednak bardzo lubię takie akcenty, zwłaszcza w salonie. Do tego sporo bieli i trochę czerni. Neutralnie raczej, niż agresywnie i raczej mocne akcenty jako dodatki a nie dominujące obszary :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.